Wpis z mikrobloga

Mireczki, ja już po kilku testach Armafa Iconica. Wczoraj nawet dość mocny global i co…. Jeśli nie kupiłeś butelki to nie polecam w obecnej cenie. Wg mnie nie są warte 200zl uczciwa cena za tego Araba to w granicach 100-130zl. Otwarcie naprawdę mocno chemicznie i alkoholowo niby po chwili znika ale mnie irytuje. Później jest trochę lepiej oczywiście podobieństwo do BDC jest ale nie on pierwszy. Zapach mocno lansowany przez youtuberow i te niebotyczne parametry….. chyba nie jestem youtuberem bo u mnie całkiem przeciętne
Kilka Mirków kupiło dekancik wiec czekam na opinie jak Wg Was sytuacja wyglada.
#perfumy
  • 13
@fenster0 właśnie robię film na YT, gdzie laicy testują między innymi iconica oraz bdc. Powiem Ci tak, zwykli ludzie mają problemy wyczuć cokolwiek na papierku, a co dopiero w powietrzu. Co innego wprawione nosy. Mój kumpel pasjonat od razu poczuł różnice. A co do trwałości. Ja po 3h od aplikacji nie czułem nic. zapytałem się znajomego na silce to mówił, że czuć mnie z 1m. Na pewno ma lepsze parametry jak bdc
@fenster0: Kupiłem dekancik, porównywałem z BdC EDP/Parfum i kupiłem flakon. 180-200zł to moim zdaniem uczciwa cena za najlepszy obecnie zamiennik. Nawet mój stary - fanatyk BdC EDP/Parfum stwierdził, że bardzo duże podobieństwo i po testach nadgarstkowych zrobił mega-globala z kilkunastu strzałów xD
@isgorath: w sumie coś w tym jest bo wieczorem pojechałem odwiedzić mamę i mówiła ze czymś ładnym pachnę wiec projekcja jakaś jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale Ja tak jak Ty nic nie czułem po kilku godzinach
A co do trwałości. Ja po 3h od aplikacji nie czułem nic. zapytałem się znajomego na silce to mówił, że czuć mnie z 1m


@isgorath: to na jakiej podstawie wyciągnąłeś wnioski przedstawiane w filmikach? O ile dobrze pamiętam, wspomniałeś o 9h. XD
@fenster0: Czuć chemię w otwarciu, to fakt, ale co to zmienia? Po kilkunastu minutach po chemii nie ma śladu. Ja po klonie/zamienniku nie oczekuje super blendu i boskiego otwarcia. Ma być dobry mid, base, trwałość i projekcja, szczególnie jak zapach jest bliski pierwowzorowi. Sam napisałeś, że mamunia pochwaliła, więc w czym problem? xD

@lysowsky Nose blind
@kilo_wody_pod_stopa: jedyny problem dla mnie tutaj to cena bo płacąc 200zl ( i to jak się uda kupic w tej cenie tak to jakieś 350) wymagam czegos więcej niż tego ze jest podobny. Chemię jestem w stanie przeżyć kupować zapachy za 100zl i pewnie tez bym przeżył 200 gdyby zapach pachniał jak niektórzy pisza 12h a nie 4 ;( a mama kiedyś miała COVID wiec wyznacznikiem nie jest ( ͡°