Wpis z mikrobloga

382 038,5 - 6,1 - 5,2 - 3,7 - 4,2 - 6,1 - 14,8 - 4,1 - 10,1 - 9,2 - 10,6 - 3,7 - 4,1 - 6,2 = 381 950,4

Hejka, to znowu ja ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trochę spacerków jak zwykle robiłem, lubię je robić :D Najciekawszy wypad miałem do Krakowa, który był podzielony na dwie części: Na muzeum lotnictwa k… mać #pdk (musiałem, nie mogłem się powstrzymać :D ) oraz na chodzenie po centrum miasta. Samo muzeum lotnictwo jest mega spoko, fajna atrakcja nawet dla ludzi, którzy tak jak ja totalnie się na tym nie znają. Trzeba na nie zarezerwować 2-3h czasu, gdyż ja go miałem za mało i nie zdążyłem całego zwiedzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ofc musiałem mieć przygody na trasie: ile razy we Wrocku liczyłem na wykolejenie tramwaju i nie było. Tak teraz, gdy miałem 20 minutowy bilet, to tramwaj przed moim tego dokonał ( ͡ ͜ʖ ͡) Oprócz tego pociąg do tego miasta był spóźniony 30 minut, bo pasażerka dwa wagony dalej zasłabła i musieliśmy czekać na karetkę, a za to jak chodziłem po rynku to się dziwiłem, dlaczego ministerstwo wódki i piwa jest za policyjnym kordonem. To potem się dowiedziałem, że jeden koleś zastrzelił tam drugiego. Na samym końcu jak czekałem na stacji, to pociąg (w moim kierunku) przed moim miał takie spóźnienie, że miał przyjechać 30 minut po moim, a miedzy nimi było godzinę czasu. Dobrze, że akurat tutaj kupiłem bilet na dobry pociąg ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak zwykle - gdzie się pojawiam, to się coś tam dzieje haha

Wszystkie traski dały mi w sumie 7 nowych kwadracików

W załączniku zdjęcie jednego z pojazdów, trochę mi on #wykop przypomina - jestem ciekawy czy wam też haha

#ksiezycowyspacer #chodzenie #chodznaspacer #ruszmirko #ruszwykop #chodzzwykopem #kwadraty

Skrypt
Draakul - 382 038,5 - 6,1 - 5,2 - 3,7 - 4,2 - 6,1 - 14,8 - 4,1 - 10,1 - 9,2 - 10,6 - ...

źródło: 1676737418680

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz