Wpis z mikrobloga

@Buko_von_Krossig: https://www.reddit.com/r/worldnews/comments/1153occ/germany_scholz_tells_western_allies_to_deliver/

W gorących widzialem jak ktoś wrzucil, ale generalnie na reddicie pełno taki wątków gdzie niemcy jadą z antypolską propagandą nieraz wymyślając jakieś fejki kompletnie z dupy i plusują siebie nawzajem, możliwe że też jest to wspierane przez ruskie boty bo często aktywność takich kont ogranicza sie do szkalowania Polski
@widmowy_dziobak: I dobrze, ten kraj jest w rozsypce tylko niektórzy nie są tego świadomi.

1. PiS podzielił już chyba na dobre Polaków. Ja sam z zażartego patrioty, który jako jedyny wywieszał na ulicy flage w każde święto, stałem się kimś, kto otwarcie przyznaje, że nie lubi swojego kraju.
2. PiS od początku kieruje 100% uwagi na politykę wewnętrzną, idąc na konflikt z wszystkimi dookoła, z Francją, Niemcami, nawet z USA xD
@Murasame: Mi chodzi tylko o prawdę a nie manipulacje i prawda jest taka, że powielane są kłamstwa.
I nie, nie jest to dobre tak jak napisałeś.

Chodzi o to, że jak masz problemy w domu to starasz się sam je rozwiązać, a nie latasz po każdej rodzinie i się chwalisz jak to u Ciebie #!$%@? i nic z tym nie robisz, zróbcie coś ktoś

w wojenki partyjne mnie nie mieszaj
@widmowy_dziobak: Nie da się poruszać tego tematu bez wchodzenia w wojenki partyjne, pogódź się z tym.

To tak jakby obserwować jakąś patologicznę rodzinę, gdzie stary chleje i bije całą resztą i sobie powtarzać, że to ich sprawa i nie wolno się wtrącać.