Wpis z mikrobloga

@karolhh nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Trzeba sprawdzic samemu co sie lubi. Niby chochołowskie takie super i duże wow a mi sie dużo bardziej podoba w białce - ot tak po prostu lepiej sie tam czuje
  • Odpowiedz
@karolhh: chocholowskie, bo się nie znudzisz. Szczególnie jeśli lubisz sauny, to właściwie można tam pójść tylko po to. Bialka na drugim miejscu, w części tej niby cichszej jest całkiem przyjemnie, sauny tez bardzo ok, ale tam na cały dzień to bym się trochę nudziła. Trochę dalej Tatralandia- od pandemii tam nie byłam więc nie wiem czy coś się im popsuło, ale tam tez cały dzień można było spędzić. Sauny tez mieli
  • Odpowiedz
@cala_w_trawie: jak dla mnie sauny w Białce się popsuły odkąd pozwolili wchodzić do strefy w strojach prosto z części basenowej. Przez to mnóstwo ludzi się tam kręci i straszne zamieszanie się robi. Kiedys było dużo spokojniej i łatwiej było się zrelaksować w saunie czy na leżaku
  • Odpowiedz
@karolhh: zdecydowanie stare Szaflary. Fajny klimat i baseny z ciepłą wodą na dworze. I cenowo też spoko. W Białce za dużo dzieciaków i jakiś dziwnych typków. W szaflarach swoiski klimat.
  • Odpowiedz