Wpis z mikrobloga

@guest: #!$%@?ąc od twojego problemu: żaden. Za te pieniadze i wzrosty w stosunku do poprzedniej generacji, plus wysokie temperatury. Ja bym poczekał na coś nowszego...
  • Odpowiedz
@guest: Miałem podobny dylemat, w końcu wziąłem 7700x bo bardzo potaniał, a 7800x3d na dzień dobry będzie 449 dolarów + 23% VAT, więc wychodzi parę stów drożej. W połączeniu z 4070ti w Hogwart Legacy użycie cpu wynosi zawrotne 30% w 1440p na ultra bez dlss i RT, za to z FG bo mam 144Hz monitor, a gpu idzie na 100%. Jeżeli nie grasz dużo gry lub pracujesz w programach, gdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@bonus: tak to ja już czekam od 2 lat XD
Ile można.

@arhot no właśnie. Pewno 2.500 na start, a 7700x aktualnie to 1779.

Jak tam się 4070ti sprawdzą? Nic nie piszczy?
  • Odpowiedz
@guest: W media expert jest za 1731, tydzień temu były za 1699. Jeżeli masz konto w ING lub znasz kogoś kto ma to wtedy można dostać kod na -50zł.

Co do piszczenia 4070ti to wsadzasz kij w mrowisko. Mam nowego corsaira rm1000x, zresztą cały komputer jest nowy xD I przerobiłem w sumie 4 4070ti xD Pierwszą kupiłem za 4099 w xkomie, gainward phantom reunion. Piszczała tak głośno, że nie dało
  • Odpowiedz
Jak tam się 4070ti sprawdzą? Nic nie piszczy?


@guest: nie da się odpowiedzieć, bo zależy od farta. Wziąłem koniec końców Gainward Phantom Reunion i nie piszczy. A jak widzisz Mirek @arhot przerobił kilka 4070 Ti i piszczały.
Chyba wszystkie GPU (i Nvidia i AMD) to loteria pod tym kątem.
  • Odpowiedz