Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam pytanie odnośnie #dron #drony #djimini2
Kupiłem na #amazon dron DJI Mini 2 Fly More Combo ze zwrotów, otrzymałem przesyłkę, jednak w zestawie brakuje kontrolera, na stronie Amazona informują mnie aby z tą sprawą zgłosić się bezpośrednio do DJI. Dron posiada DJI Care do 5 listopada 2023, czy jest szansa, że wyślą mi kontroler? Czy dam rady sprawdzić czas lotu drona bez posiadania kontrolera?
Jeśli ktoś wie jak sprawdzić ile cykli mają baterie to proszę o info ;)
  • 6
Nie sądzę aby djc ci to pokryło to dotyczy drona i zawsze odsyłasz wrak, parę złotych kontroler kup i tyle. Powiedz mi jeszcze gdzie te zwroty się kupuję?
@Erravi: Ja kupiłem tutaj https://www.amazon.fr/dp/B07FS2PMW5?smid=A1X6FK5RDHNB96&tag=pepperpl03-21 aktualnie brak na stanie. Parę złotych kontroler? Raczej parę stówek, w dobrym stanie na olx widziałem za 270 zł. Dlatego pytam jak sprawdzić łączy czas lotu i stan baterii bo dron i baterie wyglądają na nowe (na dronie są jeszcze naklejki). Jakby było tak faktycznie to możliwe, że zdecydowałbym się na zakup kontrolera, ale jeśli tego nie da się sprawdzić bez niego to najprawdopodobniej zrobię zwrot
@sirgorn: no nie wiem właśnie jak to jest, pracownik Amazona nie sprawdził kompletności zestawu po przyjęciu zwrotu od poprzedniego kupującego? Dziwne jak dla mnie. Z tego co wiem to nie jestem sam inni też dostali zestaw bez kontrolera.