Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Samara__Morgan: zastanów się czy ci to potrzebne za TM zapłacisz 6k i będziesz musiała dodatkowo płacić 200zl rocznie za abonament na przepisy a z lidlomixem jest znowu tak że jest o połowę tańszy ale ma mało przepisów coś koło 500 może trochę więcej
  • Odpowiedz
@Samara__Morgan: takie urządzenie jest niesamowicie przydatne w dwóch przypadkach. Jak się ma małe mieszkanie, z małą kuchnią lub jeśli jest się samemu. W pozostałych przypadkach nie opłaca się go kupować, chyba że tylko dla zup krem.
  • Odpowiedz
@Samara__Morgan: W Thermomixie można zrobić dużo. Ja przez 1.5 roku praktycznie co drugi dzień robiłem różne obiady. Fajne, mnóstwo przepisów, z dużą gwarancją, że się uda. Co jest niefajne to to, że to NIE przyspiesza a w zasadzie spowalnia gotowanie, bo masz jeden gar (chyba, że dokupisz jeszcze ekstra), który przy różnych krokach trzeba myć przed kolejnym krokiem.
Od przeszło dwóch miesięcy teraz TM6 stoi w szafce nieruszany a zamiast tego
  • Odpowiedz
@Samara__Morgan: możesz wejśc i zobaczyć przykładowe przepisy:
https://cookidoo.pl/foundation/pl

ja faktycznie używam najwięcej do zup (nie tylko kremów), bo po prostu rzucam wszystko co mam wrzucić włączam i znikam na 20 minut.. od czasu do czasu wykorzystuje do pieczenia ciast i ciastek, kilka razy robiłem ciasto do pizzy, jakieś leczo itp.
ogólnie świetna sprawa do potraw jednogarnkowych... raz czy dwa razy przygotowałem sobie tą paćkę na placki ziemniaczane, też spoko bo nie
  • Odpowiedz
@Samara__Morgan: Ja mam lidlomixa. Minusem jest to, że mają strasznie niedopracowane, słabe przepisy - chociaz plusem, że za darmo, w porównaniu do thermomixa. Dlatego robię w nim przepisy własnie z cookido, od thermomixa, wszystko tak samo, chociaz może czasami musze coś posiekać kilka sekund dłużej albo gotować minutę, dwie dłużej (ale równie dobrze może to być kwestia przepisu). Jestem zadowolony i nieźle byłbym na siebie #!$%@?, jeśli wydałbym 6k, kiedy w
  • Odpowiedz
Chciałam kupić to ustrojstwo. Czy się opłaca?


Szukam opini osób ktore nająć ten garnek za ponad 6000 zł Warto?


@Samara__Morgan: Mam ale nie wiem czy kupiłbym znowu. Zajebista rzecz ale od jakiegoś czasu zbyt rzadko używam.
  • Odpowiedz