Wpis z mikrobloga

#kononowicz

https://www.bip.bialystok.pl/wladze/aktualnosci/oferta-fundacji-instytut-bialowieski-realizacji-zadania-publicznego-2.html

9 lutego 2023 roku Fundacja Instytut Białowieski złożyła do tutejszego urzędu ofertę w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych pod tytułem: Centrum Zrównoważonego Rozwoju. „Okrągły stół dla Puszczy Białowieskiej”. www. FestiwalPuszczyBialowieskiej.pl www.FestiwalBialowieski.pl www.FestiwalZubra.pl www.ForestFestival.Eu.

Na podstawie art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327 ze zmianami) każdy może zgłosić uwagi dotyczące niniejszej oferty. Uwagi przyjmuje Centrum Aktywności Społecznej Urząd Miejski w Białymstoku z siedzibą przy ulicy świętego Rocha 3, telefon: (85) 879 74 48, 510 095 630, e-mail: centrum@um.bialystok.pl w terminie do 22 lutego 2023 roku.


Może warto zgłosić swoje uwagi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Sputnik_Bombaski: Nawet powinien.#!$%@? wie po co on zyje i jak bredzi, ze ma wspaniale, zdrowe, szczesliwe zycie, to mnie nie przekonuje sam nie wiem dlaczego he he. Jesli ojciec z matka nie utworzyli funduszu dla spapranego syna i nie dostanie nic kasy po smierci papy, to jeszcze marniejsza jego przyszlosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)