Wpis z mikrobloga

@twojstarylgbtq: ale dlaczego? Przecież tam są grube ściany i mieszkają na parterze. Nie sądzę, że tam jest więcej hałasu niż w większości innych mieszkań. To że leci muzyka i są wrzaski nie sprawi, że mieszkanie poleci z cena w dół o 50% co wy z byka spadliście?
@Robertosuj: Gdyby były grube ściany i ludzie nie mieli problemów z nimi, to by im policja co drugi dzień nie wyłączała korków. Mieszkania tej wielkości zazwyczaj kupują rodziny z dzieckiem/mi.(Przyjmując, że są to mieszkania podobne do mieszkania Magicala). Dodatkowo ciągle jakieś afery, typu butelka w okno, jajka, czy petarda. 99% szans na natchnięcie się na żula w klatce i dzieciaki krzyczące pod blokiem Goha, Goha 3 zł. Tak wartość tego mieszkania
@twojstarylgbtq: kiedyś przyjechałem do Torunia na piernika i że byłem po drodze to zahaczyłem o urzędnicza i ogólnie dzielnica z tego co pamietam to siedlisko niezłej patoli jak tylko wysiadłem z autobusu to jakiś kolega się czaił już do mnie żeby zapytać czy mam jakiś problem i było pełno karynisk które darły mordę i przeklinały z kiepem w ręku