Wpis z mikrobloga

Jak nie budować drużyn piłkarskich. Poradnik w wykonaniu Chelsea i PSG. Jedni przepłacają setki milionów za przehajpowanych piłkarzy, a drudzy biorą Neymara i Messiego, bo myślą, że będzie tak samo żarło jak swego czasu w Barcelonie z Suarezem.
Łączy ich tylko jedno, przegrali z dobrze budowanymi niemieckimi drużynami, które kupują dobrych piłkarzy za śmieszne jak na dzisiejsze czasy pieniądze.
#mecz #pilkanozna #ligamistrzow
  • 3
  • Odpowiedz
@iksboks: Dobra beka z Chelsea, ale kupili jednak młodych i utalentowanych piłkarzy, dobry trener to może szybko poukładać. PSG gra w słabej lidze francuskiej i oni zawsze będą słabi. Finalnie to Chelsea nie tak dawno wygrała Ligę mistrzów, a dobrze budowana BVB nie, i jeżeli ktoś z tej dwójki ma znowu wygrać LM to prędzej zrobi to Chelsea. Lubię BVB, fajny klub, ale finalnie liczą się trofea a nie to, że
  • Odpowiedz
@iksboks: Od 2012 roku Chelsea wygrała dwie ligi mistrzów, dwie ligi europy, czterokrotnie grała o superpuchar europy i raz go wygrała, do tego jedno klubowe mistrzostwo świata. BVB w tym czasie grała raz w finale LM który przegrali.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Ja mam wrażenie, że BVB wcale nie jest jakoś super prowadzonym klubem. Jak spojrzy się na transfery to tam naprawdę dużo się inwestuje i często są drogie wtopy, mają wiele dobrych strzałów jak choćby z Sancho czy Dembele i to ich ratuje w ogólnym rozrachunku. Wydaje mi się, że z czasem będzie im co raz trudniej. Anglicy co raz głębiej sięgają i wyciągają młode talenty które później ogrywają. Do tego
  • Odpowiedz