Wpis z mikrobloga

@aczutuse: @dziewiczajajecznica nie smućcie się chłopy, może jeszcze nie wszystko stracone i znajdziecie kogos. Wy nie chcecie być samotni, a wielu facetów nie docenia tego co ma i ciągle narzekają na swoje żony, znęcają się i zdradzają, moim zdaniem jeśli jest faktycznie tak jak piszecie, to z was dobrzy ludzie, a takich w Polsce potrzebujemy. Nawet przyznam, że trochę żal mi usuwać tu konto, bo lubię dyskutować z niektórymi.
@dziewiczajajecznica: kiedyś myślałem o takim zakończeniu pod kołami, ale mój sąsiad wpadł pod pociąg (to nie było samobójstwo, tylko się schlał jak świnia) i przeżył - stracił obie nogi i porusza się na wózku/czasami o kulach. Co ciekawe, znalazł różową (w pełni sprawną fizycznie) i nawet mają dzieci (!).
weź nie marudź, tylko najsłabsi robią over game, więc odłóż klame


@Stuba: wcale nie najsłabsi. Aby zrobić game over trzeba przezwyciężyć najsilniejszą barierę, która trzyma człowieka przy życiu. Tą barierą jest oczywiście INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY. Wobec tego zabijają się nie najsłabsi, tylko najbardziej ZDESPEROWANI, ale jednocześnie odważni.
@aczutuse: nikt nie jest idealny, na pewno jakas dziewczyna cię zechce w końcu, jak będziesz próbował. Sam kiedyś pisałeś, że dobierała się do cb coleżanka ale ją spławiłeś na własne życzenie, może faktycznie z tej Rosji sobie sprowadź skoro tak bardzo kobiety potrzebujesz, ludzie mają większe problemy i żyją
Sam kiedyś pisałeś, że dobierała się do cb coleżanka ale ją spławiłeś na własne życzenie,


@uprzejmykotbehemoth: pewnie chłop był w szoku. Gdyby do mnie jakaś delikwentka nagle zaczęła się przystawiać z kosmatymi zamiarami, to nie wiem - być może spanikowałbym, dostałbym palpitacji serca i też bym takową starał się zgasić. To jest reakcja typowa dla przegrywistów - nawet gdy laska się względnie podoba.
@uprzejmykotbehemoth: moj koliega ma ten plus ze wyglada dobrze, jak chlop z fimu "piekny umysl". Wyglad pozwala mu dzialac w internecie ale podhodzil tez na ulicy.
Przez 10 lat walki odbyl juz ponad 100 randek, moze i z 200 nawet. Wiekszosc konczy sie po 1 spotkaniu. Odrzucaja go. Nie znalazl zony.