Wpis z mikrobloga

Elo mirki słuchawkowe, potrzebuje kupic słuchawki bezprzewodowe dokanałowe. Główne użytkowanie: rower / koszenie trawy / czasem siłka / sprzątanie/zakupy w sklepie Chce dać 200 zł (no max max to 250). Zrobiłem risercz ale w sumie ch*ja sie doweidziałem, niemniej wstępnie wybrałem:

HUAWEI FreeBuds 4i - 300 zł (tak wiem poza budżetem)
JABA Elite 2 - ok 180 zł
BASEUS BOWIE WM05 - ok 180

No i w związku z powyższym czy to są dobrzy kandydaci? Najbardziej chyba mi pasuje BASEUS, na YT ma dobre recenzje i jest teraz promka. Jedynie sie zastanawiam czy nie lepiej byłoby zamiast tradycyjnych "pchełek" wziąc jakiś model z wystającymi "kołkami" w stylu Airpodsów bo chyba o takim kształcie lepiej sprawdzają się w trakcie rozmowy telefonicznej, w sensie mikrofon lepiej wyłapuje dzwięki z ust?

Prosze o pomoc i jakieś wasze typy. Teraz mam jakies podstawowe Xiaomi Buds 2 basic ale chce jakies nowe o lepszej jakości/baterii itp.
Słuchawki docelowo będą parowane z iphonem.

#sluchawkibezprzewodowe #sluchawki #iphone #apple i moze #sprzetaudio oraz #telefony?
  • 4
  • Odpowiedz
@bez_szalu: Mam freebuds 4i od 1,5 roku. Przesiadłem się na nie z tanich haylou gt1 plus które kosztowały 80 zł i ogólnie jestem zadowolony, choć dźwięk mnie jakoś specjalnie nie zachwycił. Liczyłem na większy skok po kupnie 3 razy droższych słuchawek a różnicy konkretnej nie było. Za to są wygodne, nieźle trzymają na baterii, dobrze łączą przez BT, szybko się ladują, mają anc.

Na stronie huaweia sa freebuds 5i za 399
  • Odpowiedz