Wpis z mikrobloga

siema takie pytanie ponieważ chciałbym zacząć z PTTK i mógłby mi to ktoś wytłumaczyć tak jak oglądałem są różne rodzaje książeczek i tak nie do końca wiem jak to to działa z góry dzięki
#pttk
  • 5
  • Odpowiedz
@Szni_tek: Każda odznaka ma swoje odrębne zasady. Można je zbierać oddzielnie lub łącznie. Musisz przeczytać zasady dla tych odznak, które Cię interesują. Są różne książeczki, czasem obowiązkowe dla danej odznaki, a czasem jedynie sugerowane, bo ułatwiają prowadzenie ewidencji wypraw, ale nie obowiązkowe, bo można notatki prowadzić nawet w zwykłym zeszycie.

Taka chyba najbardziej ogólna odznaka, którą zdobywa się po prostu poprzez pokonywanie kilometrów na dowolnych szlakach turystycznych, to Górska Odznaka Turystyczna
Wykopaliskasz - @Sznitek: Każda odznaka ma swoje odrębne zasady. Można je zbierać odd...

źródło: ksiazeczka_got

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szni_tek: Ja właśnie ostatnio planowałem sobie założyć tę książeczkę do odznaki GOT i uzupełniać przy okazji jakichś wycieczek w góry, mimo że nie mam ich zbyt często. Zdobywałem raz inną odznakę i to jest dodatkowa atrakcja podczas wyprawy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykopaliskasz się właśnie tak zastanawialem tylko bardziej nad wycieczkami pieszymi, w góry jakoś mnie nie ciągnie. tylko jeszcze jedno takie pytanie, trzeba mieć legitymację?
  • Odpowiedz