Wpis z mikrobloga

Ech chłop był na walentynkach w szkole i sobie tylko zaszkodził bardziej niż pomógł. Walentynki polegały na tym ze rozmawiałeś z 1 dziewczyna i co 2 minuty zamiana z inną. Oczywiście 95% dziewczyn to dziewczyny z pierwszych klas bo starsze już w takie rzeczy się nie bawią, bo dowiedziały się ze Polska to kraj pełen desperatów i samotnych wilków. Więc tak przekonałem się że nie mam umiejętności społecznych czy podrywu. W sumie przez tyle czasu nic nie dało się zrobić, ale już sama świadomość że dodałem się z 1 na fb, a potem mnie usunęła naprawdę jest żenujące. Albo jakas inna niewiadomo skąd po tym wydarzeniu zaczęła pisać, to przez mój słaby styl pisania oczywiście zmarnowałem tą okazję i przestała odpisywać. Po prostu za stary na to wszystko jestem. Przynajmniej na starość nie będę żałować tego że za młodu czegoś próbowałem. Po prostu niektóre rzeczy są nieuniknione. Decyzje to tylko iluzje. Liczą się tylko małe rzeczy, które prowadzą do większych konsekwencji, a gdy one nadejdą to już nie da się odkręcić niektórych rzeczy.

#przegryw
#blackpill
#roztarganie
#matrix
#bezsens