Wpis z mikrobloga

Załóżmy, że katastrofa klimatyczna nadchodzi (podobno to fakt, ale w tym poście tylko założenie), to czy popierasz WSZYSTKIE działania rządów w imię walki z klimatem nawet jeśli skończy się to tym, że zwykły, szary człowiek nie będzie miał niczego i nałożone na niego zostaną najróżniejsze limity emisji CO2, co w konsekwencji spowoduje, że jedyne, co będzie mógł robić to pracować i nic poza tym? Na hejto 10% głosujących było za tym rozwojem sytuacji, jak będzie tutaj?

#polityka #koronawirus #klimat #pytanie #ankieta #nwo #swiat #neuropa

Popierasz?

  • Tak 19.6% (9)
  • Nie 80.4% (37)

Oddanych głosów: 46

  • 14
  • Odpowiedz
@wilhelm99: No fakt, sama moja egzystencja to emisja CO2 bo jestem węglem. A wykonywanie pracy to jakieś "upsrawiedliwienie" czy co?
Brzmi jakby moja egyzstencja była grzechem, ale jak pracuje to jest ok.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Należy zmniejszyć konsumpcjonizm:
- częsta wymiana elektroniki i samochodów -> pozwolić na długowieczność i naprawianie urządzeń
- częste zakupy ciuchów
- samoloty z małą liczbą pasażerów/towaru (w tym prywatne)
- zbanować napoje w plastikowych butelkach, w tym Colę: plastik = ropa naftowa, transport słodzonej wody - CO2
- zdecentralizować rolnictwo (by się opłacało) =
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Ahaha, więc ja się bawię w ascetyzm a grubasy dalej hulaszczy tryb życia.
Zaufanie do innych ludzi <<< zaufanie do urzędników UE <<<<<< gówno <<<<<<< zaufanie do mojego rządu <<<<<< zaufanie do PiS
No #!$%@? rzeczywiście.

Jeszcze bym polemizował z ideą poświęceń do ograniczeń CO2, ale nie wierzę #!$%@? z rządu ani
  • Odpowiedz
  • 1
@Turbojurek: widzę powód by ludzie zaczęli dbać o segregowanie śmieci, nie wyrzucanie ich do lasu i ogólnie dbanie o porządek. Nie widzę powodu by Europejczykom ograniczać konsumpcję. Konsumujemy tyle, bo to wypracowaliśmy jako ludzie i tyle, nasza konsumpcja to i tak pryszcz przy konsumpcji procenta najbardziej najbogatszych. A gdy wejdą w życie jakiekolwiek ograniczenia to ta grupa NIGDY nie zrezygnuje z tego, co ma, natomiast pierwsza będzie mówić, że Ty
  • Odpowiedz