Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy to był udawany stosunek, czy nie. Nawet jeśli kiedyś będzie mówiła, że to udawane, to tego nie udowodni xD Tak jak powiedziałem wczoraj, laska nawet nie wie, co #!$%@?ła. To nie jest "normalne ruchanie dwójki dorosłych ludzi", bo normalne nie jest, by uprawiać seks w takich warunkach, wśród meneli, na oczach/uszach tysięcy ludzi, gdzie to zostanie już na zawsze w internecie. To nie jest też Linkiewicz 2.0, bo ta wybiła się na OPOWIADANIU o seksie ze słynnymi amerykańskimi raperami. To co innego niż nagrany seks z jakimś brudnym grubasem na melinie w Toruniu.

Podsumowując:
- jeśli szuka fejmu, to będzie po prostu znana jako laska, która ruchała się z jakimś brudasem na melinie, gdzie każdy rzyga, sra i szcza pod siebie. Ani nie zrobi kariery jako influencerka, ani też jako e-prostytutka, bo jeżeli taki tucznik może ją mieć i ruchać na takiej melinie, to nie jest zbyt wiele warta.

- jeśli chodzi o hajs, to jest skończoną debilką. Nie jest jakaś brzydka, ma sylwetkę takiej dziewczynki (na oko 145-150 cm i 45 kg) i 19 lat. Mogłaby jeździć po kraju (a nawet i świecie) i spokojnie doić facetów lubiących takie legalne lolitki, tym bardziej że ona nawet z zachowania i mowy przypomina dziecko. Masa gości zapłaciłoby za to krocie, a ona spaliła się za kebsy i jakieś drobniaki.

- ciężko jej będzie o życie "po" tuczniku, jeśli będzie je chciała sobie ułożyć na nowo. Związać się z taką laską, po czymś takim, mógłby tylko skrajnie nieświadomy gość, albo cuck. Ja rozumiem, że ludzie mają swoją przeszłość, że laski robią w młodości rzeczy, o których nigdy wam nie powiedzą, ale #!$%@?... tutaj masz shoty, że twoja panna jest z takim knurem na melinie, klei się do niego, on ją obmacuje, a potem jeszcze te 35 sekund. Jestem wyrozumiały, ale psychicznie nie dałbym rady tego przeskoczyć. Obrzydzenie do siebie zostałoby mi na długo po tym, jak bym ją rzucił.

#danielmagical #patostreamy
  • 6
@bezbekpol: no ale jakby nie było to nagranie z linkiewicz jakieś tam w necie było. O ile pamiętam to coś, że z #!$%@? coś wciągała na kolanach w kiblu czy coś takiego.