Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: Anbernic RG351P, z GBA/GBC radzi sobie świetnie, nigdy nie było ani jednego kłopotu. Pełna płynność i wsparcie. Aspekt ratio właśnie pod te konsole, przy innych są czarne paski. Kupiony za 400 zł. Jednak drugi raz myślałbym właśnie nad emu na telefon i zewnętrzny pad - milion razy lepszy wyświetlacz nawet przy przeciętnym smartfonie, choć ten o dziwo ma IPS.

Z padów droższych masz razer kishi i całą masę tańszych, z
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: właśnie powinna do mnie konsolka dotrzeć w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogę zdać potem relacje, ale w tej cenie nic lepszego nie znalazłem i na moje potrzeby git
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Mam od 3 dni, mogę powiedzieć, że szczerze jestem zadowolony za tę kwotę, a nawet jeszcze nie wrzuciłem na kosnolkę Garlic OS, który jest dużo lepszym systemem niż ten defaultowy. Trafiłem może na 2 gierki z GBA, które miały kłopot z włączeniem się. Wszystko na PSX śmiga pięknie.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: @Dante15 przyszedł mi też ostatnio. Korzystam z GarlicOS ale testuje też MinUI i ogólnie bardzo dobry sprzęt. Mam też razer kichi do telefonu ale jeśli zależy Ci na prostocie to powiedziałbym że to jest najlepsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Dante15:
Czy ten system z którym przychodzi konsolka jest aż tak słaby że wszędzie czytam, że ludzie wymieniają albo na czosnek albo na ten MinUI?

Jak ogólnie się konsolka sprawuje? Brałeś wersje z dodatkową kartą? wymieniałeś kartę, bo czytałem, że one są strasznie kiepskie i to kwestia czasu aż padną
  • Odpowiedz