Wpis z mikrobloga

Mirki jednak nie wytrzymałem i kupiłem swoją pierwszą konsolę #nintendoswitch. Z Nintendo to miałem tylko Famicoma i N64 w latach 90. Co polecacie w pierwszej kolejności kupić (najlepiej coś taniego). Gdzie ogólnie zaopatrywać się w gry i jak wszystko skonfigurować. Konsola przyjdzie we wtorek, więc mam jeszcze czas. Mam Xboxa series x i tytuły AAA raczej ogrywam na nim.
#nintendo
  • 9
@qwertytbg: promocje na wersje cyfrowe sprawdzasz na dekudeals. Wiekszość promocji na gry się regularnie powtarza i można to sprawdzić na tej stronie. Wydania fizyczne najlepiej kupować tylko exów, można kupować używane i odsprzedawać po przejściu. Przed kupnem portów dobrze sobie sprawdzić na YT gameplay bo niestety niektóre gry mają kiepskie porty. Ciężko coś polecić nie wiedząc co lubisz. Aktualnie jest promka na Children's of morta jeśli nie grałeś. Całkiem fajna gra
@qwertytbg: jak rouglikee to Hades, gra się świetnie - niedawno był za 50 zł, więc pewnie wróci taka cena. Sprawdź olx w okolicy, obserwuj alerty na pepperze i dekudeals ;) fajna jest grupa Nintendo Switch Polska na fejsie