Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #rozowepaski #paznokcie

Mirkówny, polećcie mi, proszę, jakąś dobrą odżywkę do paznokci, która nadawałaby się również jako baza pod lakier. najlepiej coś do 20zł. odkąd porzuciłam stosowanie odżywek Eveline z powodu zawartego w nich formaldehydu nic nie mogę znaleźć ;/ przeglądałam już KWC na wizażu i blogi kosmetyczne, ale jakoś nie potrafię się na nic konkretnego się zdecydować.
  • 7
@keskese: (#) w oliwie maczaj z oliwek, albo kup taką oliwkę w lakierze jak znajdziesz.

albo ogarnij jakiś wolny pędzelek i smaruj oliwą tak na pół godziny. powoli, ale działa. no i naturalnie. :)
@parasolki: olejuję paznokcie mniej lub bardziej regularnie już od zeszłych wakacji (niestety aktualnie jest okres "mniej", muszę się znów za to zabrać), ale oprócz tego chciałabym coś "podkładowego" co chroniłoby moje paznokcie przed odbarwieniami i przedłużało nieco trwałość lakieru ;)
@keskese sensique z rossmana, czerwony - jak trochę postoi to zrobi się gęstszy i jedna warstwa jest użytkowa nawet. nie odprysnął mi chyba nigdy sam z siebie, raczej się ściera.

wibo extreme nails - ten z kolei rzadki i dwie warstwy to podstawa ale też nie odpryskuje. wiśniowy kolor.

innych nie używam, nie wiem jak inne kolory tych firm, ale podejrzewam, że podobnie. z wiśniowego była jeszcze taka cienka prostokątna butelka w