Wpis z mikrobloga

@sedziakalosz tak prowadzili politykę, że tylko tak się to mogło skończyć. Przed 2016 to był w zasadzie jeden naród pod każdym względem i trzeba być idiotą aby pomyśleć o innym zakończeniu. Białoruś jak by chciała się odciąć od ruskich, skończyło by się tak samo.
@AiiM: a może ludzie otworzyli oczy? A może ludzie są zmęczeczeni? A może się ork zesrał? #!$%@? jakbym za każdy prorosyjski wpis na wykopie dostawał dolara to bym wyprzedził Muska w rankingu Forbes. Jeszcze teraz będą udawali że oni nie są prorosyjscy, albo że hur dur nic nie można napisać bo od razu wyzywają od onuc. Ehh, boli fakt że wojna przewalona to trzeba na internetach walczyć.
@Kierowca-ufo bratali się z ruskimi i w dupie mieli zachód. Oligarchia wolała robić interesy z Kremlem niż rozwijać kraj. Mnie nie dziwi, że ruskie bronią swoich interesów.
Czas na odłączenie się od ZSRR był w latach 90 jak byli rozbici. Polska Litwa, Łotwa, Czechy, Słowacja, itp to zrobili a ukry woleli interesy z ruskimi, a teraz płacz.
@AiiM:
Ty nawet nie podajesz argumentów, bocie, ty z liter tworzysz, jakiś bezwartościowy zlepek słów pozbawiony znaczenia.

Zawołałem cię tylko dlatego, że zacząłeś od wrzutki w pierwszym poście od sztandarowych tez kacapskiej propagandy o ukrainie.

Jak się okazuje, nawet ich nie potrafisz rozwinąć po wywołaniu do tablicy. To tylko hasła i nic więcej jeden naród, ludzie mają dość, przegrywają, ludzie otworzyli oczy xD

Ha tfu, onuco.
@sedziakalosz: mam wrazenie, ze ogolnie ostatnio w polskim necie trwają zintensyfikowane działania ruskiego bot netu, pod artykułaminp na gazeta.pl dotyczacymi wojny zawsze byla przytlaczajaca wiekszosc normalnychkomentarzyz przeważającą ilością plusów i trochę onuc, teraz jak patrzę to rozsądne komentarze masa minusów plus dużo botów bredzących o wojnie DOMOWEJ, jak to ukraincy sami sobie zasluzyli na atak bo byli ćwiczeni przez nato, no i oczywiście standardowo nie nasza wojna plus ukraińcy to krwiożerczy