Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi lepiej pamiętających co się działo zaraz po śmierci Chestera. Czy chłopaki rzucili wtedy coś w stylu, że bez Chestera nie będą nic robić, czy to tylko jakiś mój upośledzony head-cannon? #linkinpark
  • 3
@Asparte: Był koncert ku pamięci Chestera, na którym wystąpili m.in. Jonathan Davis, Travis Baker i Oli Sykes, a potem cisza. Mike tylko mówi, że jak będą uznawać to za stosowne, to zaczną znów grać. Ja jakoś w to nie wierzę. Bez Chestera to nie będzie to samo. Shinoda poszedł w solo i tam się odnajduje. Będą pewnie wydawać tylko płyty z okazji 20-leci, za niecałe dwa miesiące wyjdzie Meteora z tej
@Asparte: na 100% nie było takich deklaracji, tak jak kolega wyżej napisał, były jakieś pojedyncze głosy, że na tę chwilę o tym nie myślą ale nie wykluczają opcji powrotu w nieokreślonej przyszłości (bez konkretów w ewentualnie w jakiej formie). Moim skromnym zdaniem jeśli do tej pory nie wrócili to już tego nie zrobią - może to i lepiej, nie ma co ciągnąć tego na siłę, a obstawiam, że jakby pojawił się
@RezolutnyPasikonik: Mike realizuje się w solowych projektach w tym Fort Minor i sam porównywał siebie do NIN czyli jak będzie miał wenę to coś nagra a jak nie będzie mu się chciało to nic nie powstanie. Jedyne na co można liczyć to na remastery (do roku 2037), remiksy, wywiady i składanki. Jesli chodzi o nowy materiał to jedynie Mike sie udziela w temacie i jest wstanie koncertować. Oczywiście odgrywa to co