Wpis z mikrobloga

No i @WojtekZBombasu spadłeś z rowerka.
Darmowa kasa z ćpuna się skończyła :(

Wie ktoś czemu nitro-motylek pokłócił się z informatygiem od lajtuw? Zorientował się że jest je#any na $? Mowil na mlecznym, że:
"Już pogoniłem tego małolata. Zakładam nowy kanał"

@WojtekZBombasu Przejąłeś kanał i budziesz miał kase z teho? Przecież gościu, dzięki niemu zarobiłeś zapewne kilkanaście-dziesiąt kafli za zdalne odpalenie mu lajta raz w tygodniu a teraz powijasz mu kanał i jeszcze mówisz o długach?

#kononowicz #suchodolski #patostreamy #majorsuchodolski #szkolna17
LiftMeUP - No i @WojtekZBombasu spadłeś z rowerka.
Darmowa kasa z ćpuna się skończyła...

źródło: Screenshot_20230211-070811~2

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@LiftMeUP: na szczęście prawdę znam tutaj tylko Ja, posiadając wyciągi, potwierdzenia przelewów z donejtów, więc nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia :D a co do majora to pozdrawiam go, on jest tylko popychadłem w tym całym interesie, kto wie to wie :D Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
@WojtekZBombasu: spoko gościuu lubiłem jak prowadziłeś lajty z podś#!$%@? w strone majora. Jedynie podirytował mnie w/w zamieszczony komentarz na YT. Ale jak mówisz że było inaczej z tymi zyskami to może za wcześnie wydałem osąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@RobinSchudl: mój pan? Ale ja pier*olę tego schizofrenika z gór. Doskonale wiem jaką sobie maszynkę do kasy z mlecznego zrobił i jakie psychozy przez kondonowicza łapie. W tym poście chodziło mi tylko o to, że to była taka sama maszynka do kasy informatyga, a on teraz coś o długach wyjeżdża..
  • Odpowiedz
@WojtekZBombasu: a taki byłeś wygadany o pomaganiu że jesteś ustawiony i nie potrzebujesz zarabiać xD i ty,ten bogaty pomagacz jednak musiałeś pieniążki wziąć od wojtusia :D.
Wszyscy łącznie z rudym to "bogacze" które chcą tylko pomagać. Poprostu xD
Ale wiadomo, inflacja
  • Odpowiedz