Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.. Piszę dzisiaj z prośbą o chociażby najskromniejszą pomoc dla mojej babci, która wymaga opieki praktycznie 24/7. Od dłuższego czasu choruje na alzheimera i demencję starczą i nie można jej zostawiać samej. Opiekuję się nią z moimi rodzicami i bratem, jednak ostatnio miała wypadek, po którym wylądowała w szpitalu. Nie jesteśmy specjalnie zamożni, chociaż pracujemy tyle ile możemy. Wydatki związane z opieką i leczeniem babci są dla nas zbyt wysokie i nie jesteśmy w stanie pogodzić ich mimo naprawdę skromnego życia, kupowania wszystkiego na promocjach, bliskiego przeterminowania z obniżką itd.. Moja babcia naprawdę pomagała bardzo dużo innym ludziom, między innymi walczyła o boisko dla dzieci obok SDS w Szczecinie, gdzie znajduje się teraz Pleciuga, udało się wywalczyć chociaż plac zabaw na części terenu. Nie proszę o dużo, każda pomoc się przyda, za którą będziemy całą rodziną bardzo wdzięczni. Wystartowaliśmy ze zbiórką na #siepomaga pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/janina-jedrzejczyk

Z całego serca szczerze dziękuję każdemu kto pomoże i widzimy się na mirko!
Malutor - Cześć Mirki i Mirabelki.. Piszę dzisiaj z prośbą o chociażby najskromniejsz...

źródło: big_9e3ee0f2-8917-4699-ba44-52640d520268

Pobierz
  • 3
@kurazjajami: Dzięki, najbardziej mnie boli, że praktycznie osobowość cała zanika. To jest chyba najgorsza choroba jaka może się przytrafić na starość. Znika człowiek mimo, że ma się go przed oczami.