Wpis z mikrobloga

Szukam polskiego hostingu z kreatorem na wizytówkę firmową w rozsądnej cenie.

Kryteria:
1. Używalny kreator stron z responsywnymi szablonami - to najważniejsze kryterium. Chcę usiąśc z kolegą i w jeden/dwa wieczory zrobić mu prostą aczkolwiek atrakcyjną wizualnie stronę z formularzem, do której sam będzie mógł dodawać zdjęcia czy podstrony, a ja nie będę musiał zajmować sie update'ami wordpressa itp. Wstępny research mi mówi, że wiodące kreatory dla hostingów to SitePad, kopage i Site.pro. Wiecie jakie hostingi któryś z nich mają i są warte uwagi? Albo coś równie nowoczesnego?
Widzę, że hostinghouse.pl/ miał SitePad - to aktualne? Stąd wnioskuję, że hekko/cyberfolks ma kopage, stąd i stąd, że cal.pl też. Stąd, że hostilla ma Site.pro, stąd, że linux.pl też. To już coś.
2. Rozsądna cena. Wolałbym uniknąć cen odnowienia nazwa.pl dla strony, która prawdopodobnie zostanie odwiedzona nie więcej niż kilkaset razy w ciągu roku. Różnica kilkudzięciu zł rocznie nie ma znaczenia.
3. Zdrowa oferta. Bez żadnych chorych blokad itp. Rozsądnie działający hosting. Żeby nie była to firma krzak, która za rok może zniknąć albo nie nadawać się do użytku. Po prostu rozsądna oferta. Domena będzie z ovh.
4. Do strony będą dodawane zdjęcia realizacji i z czasem może się ich zrobić dużo. Zależy mi żeby w razie potrzeby móc podnieść plan bez drogi przez mękę.

Jak ktoś ma doświadczenie z takimi kreatorami, to też chętnie zaczerpnę wskazówek, które mogą mi sie przydać :)

Z góry dzieki.

#hosting
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksjon: Cześć, sprawdź i niezobowiązująco przetestuj wybrany przez siebie plan hostingowy przez 14 dni za darmo z pakietów dostępnych na naszej stronie https://hostinguj.pl/
W każdym planie dostępny kreator stron SitePad Premium, autoinstalator CMS Softaculus, darmowa rejestracja domeny pl przy zakupie na rok.
  • Odpowiedz
@iksjon: Ja mogę polecić SeoHost ja i wielu mirków poleca. Jest wordpress i inne kreatory oraz support jest bardzo dobry i szybki. Możesz też użyć kodu 7777 na -30% przy aktywacji oraz 17777 na każde odnowienie. Jeśli potrzebowałbyś jakiejś drobnej pomocy, to chętnie pomogę. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz