Wpis z mikrobloga

Jakim kraje najłatwiej jest zrobić osiągnięcie w którym cały świat musi być jednej religii ?

I jak to wygląda w koloniach, tam nie możesz sam nawracać
#eu4
  • 4
  • Odpowiedz
@harold97: IMO Kastylią najłatwiej. Ewentualnie muzułmańskim krajem, którym szybko WC można zrobić, kebab, Mughale bo spora część świata jest już muzułmańska.

I jak to wygląda w koloniach, tam nie możesz sam nawracać


@harold97: no jak nie? Może jest to schowane za jakimś DLC, ale na pewno się da.
  • Odpowiedz
@harold97: zrobiłem to grając prawosławną Polską, więc musiałem nawrócić cały świat bez Rosji. Bez monumentów by się nie udało. I tak kolonie się liczą i musisz sam nawracać, bo kolonie nie nawracają same z siebie.

Łatwiej byłoby to zrobić Osmanem ze względu na to, że sunnitów jest trudniej nawracać plus jest ich dużo lub katolickim krajem, aby mieć mniej kolonii do nawracania

Ale nie odpowiem ci jednoznacznie na to pytanie. Może
Imperator_Wladek - @harold97: zrobiłem to grając prawosławną Polską, więc musiałem na...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@harold97: Kastylia, Austria (robisz revoke i dajesz prowincje wasalom z bonusami do nawracania, co może sporo przyspieszyć), Osman, Mughal
Chyba taka najbardziej znana 4 do robienia One faith
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Można nastawić kolonie w opcji na to by nawracały, daje to też dodatkowo +1 missionary strength i zwiększa liberty desire, muszą to być crown colony jak dobrze pamiętam

Co do pytania, to mega łatwo było by zrobić ze zmianą tagów np Mamelucy/Timur- > Najd - > Munghal
  • Odpowiedz