Wpis z mikrobloga

@Thorkill: jakby była tajna to byś o niej nie wiedział. może być niejawna, niepubliczna - określeń jest wiele. Na pewno nie jest tajna.
  • Odpowiedz
moje merytoryczny komentarz?


@Xodet: przeciez twoj komentarz to był bełkot, bardzo dobrze ze skasowal. Prywatny wpis to moze robic co chce, niczym tvn ktory wspieral pis w covidowym rezimie nie? xD
  • Odpowiedz
@ziemba1: Gość wykonuje jakieś usługi dla kogoś w ZEA i to o to jest afera? Ja też dostaję sporo pieniędzy zza granicy każdego roku, bo pracuję i mi płacą.

"dziennikarskie śledztwo", a na obrazku PAP XD. Śledztwo funkcjonariuszy partyjnych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@missioncritical

Gość wykonuje jakieś usługi dla kogoś w ZEA i to o to jest afera? Ja też dostaję sporo pieniędzy zza granicy każdego roku, bo pracuję i mi płacą.


Jakby otrzymywał pieniądze z Ministerstwa Zagranicznego Rosji to też było by dla was w porządku ma się rozumiec? Bo to taki sam reżim
  • Odpowiedz
przeciez twoj komentarz to był bełkot, bardzo dobrze ze skasowal. Prywatny wpis to moze robic co chce, niczym tvn ktory wspieral pis w covidowym rezimie nie? xD


@yaah: oczywiście, że może. nasrać do paczkomatu też może, jest wolnym człowiekiem. to ten sam poziom umysłowy generalnie.

Gdy w dyskusji zamiast wytknąć błędy - usuwasz niewygodną opinię.

Ziemba dał ci plusika, więc liżcie się tu dalej w wątku nawzajem po jajkach. ja
  • Odpowiedz
Jakby otrzymywał pieniądze z Ministerstwa Zagranicznego Rosji to też było by dla was w porządku ma się rozumiec? Bo to taki sam reżim


@ziemba1: to nie jest taki sam reżim i nie rób ku#wy z logiki. ZEA nie są do nas wrogo nastawione. To pierwsza sprawa. Druga - te pieniądze są od rządu ZEA?

I jakie ku$wa Was? Jesteś następnym typem, który sobie tworzy chochoły do dyskusji?
  • Odpowiedz
@ziemba1: Korupcja PISowców to złodziejstwo. Korupcja Sikorskiego to czystość, mistyfikacja i spotkanie z najwyższym guru #pdk
PS. Chrzanić POPIS. Obie te partie zaorać, pogrzebać w trumnie i więcej nie pokazywać publicznie
  • Odpowiedz
Jak gowno wiesz to sie nie odzywaj bo tylko trace czas na twoje farmazony ale ty chyba jestes tu po to bo kazali ci bronic twojego oligarchy.


@ziemba1: jakiego oligarchy? XD Wrzuciłeś zrzut ekranu z mało wiarygodnego źródła. Nawet linku nie podałeś. Pytam więc: kto i za co płaci Sikorskiemu? Ja wiem, że standardy w PAP są teraz takie, że napiszą ZŁODZIEJ i to ma wystarczyć do skazania, ale w
  • Odpowiedz
@ziemba1: dobra, sam sobie już poszukałem. Twój wpis nie ma niestety żadnej wartości informacyjnej.

Faktycznie może mieć coś za uszami. Jak się potwierdzi, to chu# z nim. Ostatnio i tak się coś odklejał, a szkoda bo kiedyś kumaty był, obyty w świecie. No, ale jak go kupili, to mam nadzieję, że za to odpowie i więcej go w życiu publicznym nie zobaczymy.

Ty ale wiesz, że wbrew temu co napisałeś,
  • Odpowiedz
@ziemba1: I usuwasz komentarze, które gniotą ta twoją tezę. Czytałem rano na szczujni, ktoś myślący się posmieje, pisowska ameba napisze ze dostawał=kradł, a nie pracował
  • Odpowiedz