Wpis z mikrobloga

Early Diluc na alcie (29 pity), not bad, teraz rajd po Yelan. Miałem rozterkę czy rollować Hu Tao czy Yelan ale skoro mi Pyro DPS wypadł chyba to sprawa się rozwiązała. BTW early hyperbloom (poszedłem do Sumeru po rezonans) to jest jakiś kosmo :D I nawet skina jeszcze wyłapałem.
Chyba właśnie mój alt zostaje moim mainem. AR54 a Raidenka dalej nie ma kielicha z Electro a Alhaitham nie ma zupełnie nic. A o substatach nawet nie myślę. Jakieś przeklęte konto, jeszcze tylko brakuje złapać konstelację na Qiqi. Żałuję, że battle passa kupiłem :D
#genshinimpact
  • 8
@jombsik: Z tym łatwym combo to bym nie przesadzał bo optymalne combo Diluca jest jedną z najtrudniejszych rzeczy w całej grze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
IMO najłatwiejszą postacią jest Ayato, można trzymać LPM i robi to co ma robić.
@Elec: dragonstrike jest "optymalny" ale w praktyce tak niegrywalny że 99% graczy zrobi więcej dps'a zwykłą rotacją. Dilukiem nadal da się oklikać 12 piętro na abyssie ale nie da się ukryć że jednak odstaje od yoi/hu tao w kategorii pyro dps'ów. Nawet Keqing która jest razem z nim od 1.0 mu sporo uciekła po wprowadzeniu dendro.
@internet_user7: Ogólnie balans pomiędzy różnymi 5* jest bardzo umowny.

I tylko jeszcze przypomnę, że istnieją ludzie którzy wydali na diluca parę tysięcy dolarów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)