Wpis z mikrobloga

@mirekkomarek: Zdaniem nowo wybranego prezydenta Czech Petra Pavla Zachód nie powinien w żaden sposób naciskać na Kijów w sprawie ustępstw terytorialnych względem Rosji, które miałyby prowadzić do rozmów pokojowych z Władimirem Putinem. "To zależy wyłącznie od Ukrainy"



jakbys nie zrozumiał to dam ci wielkimi literami
  • Odpowiedz
@bombastick: hahaha typ się śmieje z innego, że nie zrozumiał i pisze mu, że da mu wielkimi literami a jedyne co daje to pogrubioną czcionkę xDDD
Poziom tego portalu szoruje po dnie xDDD
A i jeszcze go od dzbanów wyzywa xDDD
  • Odpowiedz
@bombastick: nie mam problemów z czytaniem. Więc nie przywalaj się z czapy do czegokolwiek tylko dawaj i wytłumacz się z tego, że nie odróżniasz pogrubienia od wielkich liter xDDD


@Smarek37 japa tam dyzartoforotografia-przypomnij sobie bekę jaką mieli z ciebie wszyscy.

  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: wróć do wpisu przeczytaj go uważnie zwróć uwagę kto go nie zrozumiał - tylko ty i ta druga onucka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) prawda to co mówią, że nieszczęścia chodzą parami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybyś nie zrozumiał dam ci wielkimi literami
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: no XD typ śmieje się z dysortografii, a sam nie ma pojęcia o trybach i czasach czasowników. To w IV klasie podsawówki było nieuku. Ja się pytam ponownie po raz który kiblujesz w tej klasie. Ty weź lepiej odstaw ten internet i za naukę się bierz trolu
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: dwudziestu matołów tylko dwa ortograficzne orły ja prdl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakbys nie zrozumiał to daje ci wielkimi literami

jakbys nie zrozumiał to dam ci wielkimi literami

Teraz zrozumiałeś inwalido umysłowy czy dalej będziesz z siebie robił glupka( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz