Wpis z mikrobloga

#cccam Nie kumam Mirkow z tego tagu. Skoro nie chce wam się rozkminić jak to działa oscam i wiecznie macie jakieś problemy oraz wiecznie poszukijecie cudownego dostawcy to czemu się nie dogadacie? Dla głupiego przykładu. Wiadomo kccam najlepsze... Czemu jeden z Was nie założy tam konta jako reseller i wpłaci tam np. 20 euro. Wtedy można np. jak na screenie za tyle mieć 15 "linijek" na pół roku. Wychodzi około 6zł za jedną. albo 3 za 9 euro na rok... i z głowy. Jest to zgodne z regulaminem dla resellerów kccam i celowo każda "linijka" to inne dane logowania
wojciet - #cccam Nie kumam Mirkow z tego tagu. Skoro nie chce wam się rozkminić jak t...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-02-08 07-55-34

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@iPhoneMaster: na wykopie to ludzie szukają jedynie polemiki jak zauważyłem, więc tutaj nie. tutaj dostawcami nazywa się kupione gdzieś "linijki", które są najczęsiej adreami domen dyndns do jakiegoś oscama, który nie jest bezpośredniii...delikatnie mówiąc. co jest wrecz banalne do sprawdzenia samemu:) ale nie. druga sprewa to komiczne kwasy w ustawieniach oscam w dekoderach mirasów. dodają tam jakieś ustawienia mirasy bez opamiętanioa, gdzie tak naprawdę nie trzeba NIC zmieniać praktycznie. jak chcesz
  • Odpowiedz
@wojciet: też mam takie wrażenie od lat, że ludzie z wszelakich for na temat tv-sat to jednak bałwany, przesyłają sobie nawzajem jakieś szczątki wiedzy, używają slangu, nie mają pojęcia o czym mówią ale ważne, że ich sposób na coś działa :D Kiedyś siedziałem na takim forum i miałem nadzieję się czegoś nauczyć ale zrezygnowałem.. i tak teraz też jestem tym bałwanem który kopiuje "linijki od chińczyka" i wkleja na dekodery mają
  • Odpowiedz
@wojciet: ciekawi mnie, że to tylko głupia telewizja a tyle ruchu wokół tego wszystkiego , zwłaszcza rozmów o zabezpieczeniach jakby te Janusze to same hakery były i czekali na kolejny nowy algorytm do złamania :D
  • Odpowiedz
@paw39: aż mi się przypomniało wiele lat temu jak na topie były nboxy. Soft openpli miał wszędzie w menu napisana stronę pkt team itp. Wchodzisz na te pkt żeby się czegoś dowiedzieć a tam główny admin dostaje szału hur dur to nie nasz soft! #!$%@?ć do xxx.xx, tu się nic nie dowiesz! Dosłownie: XD
  • Odpowiedz