Wpis z mikrobloga

#danielmagical Ktoś się orientuje kto obecnie zasiada w polskim supporcie twitcha lub jaki streamer mocno współpracuje z twitchem a jest na nie co do patologii? Chyba czas grubemu wybić na kolejne pare lat twitcha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@s-k-fantasyfactory: bardziej tu chodzi oto by go zgłosić przed jego streamowaniem. Ostatnio dostał bana po długim czasie, a mi chodzi bardziej oto by odrazu na starcie poleciał ban. On z automatu nie dostaje, bo musi wbić ktoś z supportu i zweryfikować to.
@dawidczeta: to jak masz konto jego nowe i jest to pewnik to wysylasz zgloszenie wybierajac opcje " avoiding ban evasion , opisujesz w z gloszeniu szczegolow kto to jest i czyje konto i ze mial bana na kanle wczesniejszym (podaj nazwe ) i typ dostaje perma w ciagu 24h
@s-k-fantasyfactory: spokojnie dlatego lepiej by miał odrazu bana, a nie tak jak ty mówisz, bo ta opcja i tak musi być zweryfikowana przez support, a daniel raz pokazał że nie zawsze różne sektory support twitcha wiedzą o danej sytuacji. Tak jak to było gdy napisał do kanady i dostał unbana gdzie po chwili dostał bana z polskiego supportu, bo wyszło że miał perma i później pisał odwołanie do tego samego typa
@s-k-fantasyfactory: twitcha już coraz mniej śledze, bo mało oferuje dla mnie. Niewiem jak obecnie support działa, bo w 2019/20 jak jeszcze bacznie korzystałem z serwisu to administracja wchodziła w celu sprawdzenia czy rzeczywiście dany streamer narusza regulamin i nielegalnie streamuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Być może teraz z automatu to idzie.