Wpis z mikrobloga

Grzesiowi to całe strimowanie i chęć łatwej kasy juz całkiem mu na głowe siadło, pozywa ludzi za to że mówią prawde i nie dostrzega jakim jest złym człowiekiem. Jego ente przemiany w dobrego człowieka xD Normalny człowiek po takich odpałach to schowałby się pod ziemie i nigdy nie właczył transmijsi na żywo a on dalej brnie w te swoje chore gry xD w internecie/na dyskach , na ruskim serwerze jest pełno dowodów na niego a on dalej twierdzi że nie ma dowodów na niego xD Jeszcze bierze na litość że sobie coś zrobi albo umrze z głodu xD

#gural #patostreamy #danielmagical
  • 6
a on dalej twierdzi że nie ma dowodów na niego xD


@abcd1414: a co ma twierdzic innego? XD wielokrotnie pisałem ze on slowa prawdy nie powiedzial i doszlo juz do tego ze sam siebie okłamuje takim wypieraniem np wlasnie ze nie ma dowodów na niego

Normalny człowiek no wlasnie i tu masz na to odpowiedz, normalny człowiek już dawno by...
@abcd1414: On nikogo nie pozwie, farmazoni całe życie debil i myśli że ktoś się na jego bajeczki nabierze xD Juz bagiety jadą po wykopka bo ten wrzucił linki z artykułami na jego temat albo ktoś napisał do tipeo że pajac łamie regulamin i próbuje obejść bana xD Jestem pewny że gdyby ten łeb poszedł serio na psy to by go tam chłopaki wyśmiały xD Śmiechu warte ugułem i mam nadzieje że