Wpis z mikrobloga

@tabee: ma licencjata. Ukonczenie studiow w Polsce i za granica kojarzy sie z otrzymaniem dyplomu inzyniera/ magistra. To jest zwieńczenie studiow. A licencjat, to mozna sobie na dogrywke zrobic. Fani Sikorskiego lubia podkreslac jaki to ich pupil jest swiatowy ( zreszta, on sam to podkresla przy kazdej okazji wspominajac jego francuskich i niemieckich kolegow- dodaje mu to światowosci niby) Tak samo ma sie rzecz z jego studiami. Przecietny czytacz mogly dojsc
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: ukończył trzyletnie studia na Oksfordzie, a reszta to twój ból dupy jedynie xD żółć i zawiść aż się wylewa. I skończył Oksford. Jakiego byś fikołka nie zrobił xD
  • Odpowiedz
@babadookk: Widać WB rzadzilo 26 licencjatow Ale to juz mniejsza o to. Mnie to ciekawi jeszcze taka jedna sprawa- bo bazuje tu tylko i wylacznie na wikipedii. Zwyczajowo jak podaje sie jakis zyciorys, podaje sie pelne dane ( co do wykształcenia) tak jakos nie wiem, tak sie utarło, ludzie lubia sie tym chwalic, albo moze podkreslic, ze jednak sie troche w zyciu pomeczyli. I teraz tak Radek urodzil sie w 63
  • Odpowiedz
@#!$%@? Pisowcy mają zwarcie w tych tepych łbach, że jak to ktoś może dostać banke euro za konsultacje, jak oni jedyne co potrafią to nachapać się w spoleczkach Skarbu Państwa i kraść kilometrówki, jak Riczard Czarnecky i Faflun Andruszkiewicz xD Jak ja #!$%@? pluję na te miernoty
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Zawsze u Sikorskiego dziwiło mnie buńczuczne podejście do PiS i wszelkich innych niskolotnych problemów (kiedyś z kibicami). Niepotrzebnie daje się w zaczepki i od czasu do czasu ma tendencje do palnięcia głupoty (ostatnio "Thank You USA"), co w gruncie rzeczy powoduje, że nie ma tak dużego poparcia, jakie mógłby osiągnąć. Niby wykreowany na inteligenta, światowca z wpływową żoną, to jednak momentami pozostaje u niego buraczany odcień. Wolę jego, niż Tuska, czy
  • Odpowiedz
@neeet: absolutnie nic Cie to nie obchodzi, to jest sprawa miedzy nim a US. Mowie tylko, ze biorac pod uwage jego wiedze i funkcje ktore pelnil, to wcale nie jest duza kwota, na srodowsko w ktorym sie obraca.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: z takich obowiązków szkolnych zwalnia się pisząc podanie do odpowiedniego organu, trzeba tylko mieć jakiś argument za np. wybitność albo wpływy. Jest taki dzieciak Kamil Wroński który w wieku 8 lat dostał się na studia w Lublinie. Sikorski to jest dziecko elit, a elity polityczne zostają raczej w kraju tylko najpierw trzeba je przygotować do rządzenia. Jak jest szansa studiowania Polaka na prestiżowym uniwersytecie to organizuje się jakąś przyśpieszoną procedure
  • Odpowiedz
@boskasmoczyca: mętne to twoje tlumaczenie. Dziecko elit za glębokiej komuny, wykazd do WB, Nie no, sory, nie kupuje tego. Ale to w sumie nie o tym - pytanie bylo: czy Radek ma polska mature, czy jej nie ma?
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: o tu

zadnego Oxfordu nie skonczyl- w potocznym tego slowa znaczeniu - nie ma ukonczonych studiów na Oxfordzie, tylko jakis kurs czy cos. I tyle. Tak ze nie robcie z niego giganta intelektu
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: skopiowałem dosłownie cały twój komentarz, więc jak mogłem coś wyciąć z kontekstu? Ja doskonale rozumiem co napisałeś, bzdurę. A teraz wracaj do śledztwa czy Sikorski maturę w Polsce zrobił, bo na Wikipedii nic nie napisali xD
  • Odpowiedz