Wpis z mikrobloga

W tym roku i w tym miesiącu moja klawiatura staje się pełnoletnia i kończy właśnie 18 lat.

Dajcie jej plusika z okazji urodzin ;)

Kupiłem ją dokładnie w lutym 2005 za 32zł.. Logitech YSU61
Wszystkie przyciski są operacjonalne. Pisałem na niej multum rzeczy, szkoda, że nie da się sprawdzić ile razy był naciśnięty dany przycisk.
Jako dodatkowa ciekawostka, sklep w którym ją kupiłem dalej funkcjonuje i jest w tym samym miejscu.

#komputery #klawiatura
r5678 - W tym roku i w tym miesiącu moja klawiatura staje się pełnoletnia i kończy wł...

źródło: 20230206_011209

Pobierz
  • 14
@wfyokyga: No dokładnie, jeżeli coś działa i człowiek jest zadowolony to po co zmieniać. Jak 4 lata temu przeszedłem na laptopa z pceta to sobie dokupiłem na miejscu za 10zł adapter z PS/2 do USB. Później jeszcze taki hub USB i wszystko mam schowane, że nic nie widać, a dyski zewnętrzne, klawiatura mysz mam na tym hubie i idzie aby jeden kabel usb do laptopa.

Do myszek nie miałem już takiego
@r5678: 5 lat mam słuchawki bezprzewodowe creative, chciałbym się przesiąść na douszne ale cholery się nie chcą popsuć a przecież nie kupię nowych, jak stare są dobre :D może też dożyją 18tki :D
@r5678: W celu pochwalania się, opisz zaistniałą sytuacje i wyślij do Logitecha. Oni sobie sprawdzą kto jest odpowiedzialny za projekt tej klawiatury i jeśli dalej tam pracuje to #!$%@?ą z hukiem natychmiastowo :)