Wpis z mikrobloga

#przegryw Na reddicie wielka afera o jakiegoś kolesia, co zapłacił 10k dolarów za spotkanie z jakąś onlyfansiarą. Co o takim zachowaniu myślicie? Dodam jeszcze, że nawet jej za tzipe nie dotknął
  • 14
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Nie moja kasa. Zegarki kosztują kilkaset tysięcy, auta kilka milionów, obrazy jeszcze więcej więc w świecie bogaczy to nie pierwsza tego typu zachcianka. Jestem pewien, że osobiste zaśpiewanie piosenki przez "artystkę" na czyimś weselu kosztuje więcej.
Ludzie się dopiero obudzili.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Jaka "wileka afera" XD Sytuacja ma już parę lat, a osobiście widziałem jeden post wspominający to wydarzenie

A poza tym to spermiarze jak on nie zasługują na szacunek ani pieniądze które przepieprzają na takie coś
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Przecież o tym było głośno juz z rok temu, jak nie 2 lata temu, nawet fotki były tego kolesia z tą typiarą. I później fotki uzupełniające jak ona ze swoim chłopakiem sobie ze te pieniądze zrobiła wycieczkę zagraniczną.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Nie wierzę że ktokolwiek tak zrobił. To musi być tak jak bogaci sprzedają sobie nawzajem obrazy po zawyżonych cenach żeby sztuczne podwyższyć ich wartość.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: jego kasa i może sobie niszczyć życie jak mu się podoba. To może będzie najmilsze wspomnienie jakie będzie miał przez wiele lat życia. Nie mi to oceniać kto w takiej sytuacji się zeszmacił- myślę, że oboje i oboje mają zryte głowy
  • Odpowiedz