Wpis z mikrobloga

Buongiorno! Rzucając szybkim okiem na wczoraj, to miałem w pewnym stopniu że będzie z Romą niespodzianka, no taki nokaut w mniej niż 10 minut. się nie często zdarza. W Sassuolo coś zatrybiło po meczu z Milanem i nadal uciekają przed spadkiem, są w tym momencie na stosunkowo bezpiecznej pozycji. To jest to czego nie można powiedzieć o Cremonese, które tylko cudem może się uratować spod topora. To już kwestia kolejek, kiedy będziemy mówić o spadku tej całkiem fajnej ekipy, ale jednak totalnie nieskutecznej w obecnym sezonie. A przechodząc do dzisiejszych meczów na początek, na obiad dostajemy Napoli. Spezia jest dziadowska obecnie w obronie, będzie strzelanie do ich bramki. Następnie mamy spotkanie Torino-Udinese, dla mnie to będzie bezjajeczny mecz, tutaj za wiele się nie wydarzy. Pod wieczór Florentina - Bologna, tutaj ciężko przewidzieć wynik bo starcie będzie dość wyrównane, obie ekipy potrafią zaskoczyć w tym sezonie mimo że są tylko średniakami. I na koniec dnia - derby Mediolanu, pomijając fakt że w tym roku będzie bez oprawy, bo Robercik ważniejszy XD Co do mnie, ja muszę przyznać że nie mam oczekiwań do tego meczu, bądź co bądź jednego z najważniejszych w sezonie. Powtórki z września niestety nie będzie, ale zwykły remis będzie dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. To coś co jest obecnie obroną w Milanie będzie mieć dziś bardzo ciężkie zadanie. Inter nie zachwyca, ale ciułają punkty i przynajmniej strzelają. Co będzie problemem dla ręcznika Tatarusanu, który wpuszcza prawie każdy celny strzał do bramki. Dzisiaj jest dzień sądu dla Pioliego, jak ktoś próbował go bronić po Sassuolo to pewnie dzisiaj przestanie. Nadal mam cichą nadzieję że ten zły sen się wieczorem skończy i może coś drgnie w głowach piłkarzy, w końcu nadzieja to jedna z rzeczy która #!$%@? milanistów, którzy nie jeden wpierdziel dostali i ich czasy chwały minęły. A kończąc rozpiskę, to w Serie B mamy dobre granie. Oba spotkanie o 16 są warte obejrzenia. Jak ganię dzisiaj Eleven, to muszę pochwalić TVP, że wreszcie wybrali coś ciekawego. Aż sam włączę, bo Reggina chyba nie była jeszcze w tym sezonie pokazywana na ich antenie, a szkoda. Dobrej niedzieli i do jutra.

Tutte le partite del giorno - Domenica, 5 febbraio 2023

Serie A

12:30 Spezia – Napoli (Eleven 1) - kom: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
15:00 Torino – Udinese (Eleven 1) - kom: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski
18:00 Fiorentina – Bologna (Eleven 1) - kom: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
20:45 Inter Mediolan – AC Milan (Eleven 2) - kom: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

Serie B

16:15 Palermo – Reggina (tvpsport.pl) - kom: Marcin Długosz, Wojciech Papuga
16:15 Parma - Genoa (strims.top)

Magazyny

22:40 La Domenica Sportiva (Rai 2)
23:00 Eleven Gol (Eleven 1)

Eurokącik

13:00 Clermont Foot 63 - AS Monaco (C+ Family, Eleven 2)
14:00 RCD Mallorca - Real Madryt (C+ 2, C+ 4K)
16:00 Girona FC - Valencia CF (C+ Sport 2)
17:00 Stade Brestois 29 - RC Lens (C+ Sport, Eleven 2)
18:30 Real Sociedad - Real Valladolid (Eleven 3)
19:00 FC Porto - FC Vizela (Eleven 4)
20:45 Olympique Marsylia - OGC Nice (C+ Sport, Eleven 3)
21:00 FC Barcelona - Sevilla FC (Eleven 1)

#calciooggi - co jest grane w Italii #mecz #seriea #dzienmeczowy #pilkanozna
Rzeszowiak2 - Buongiorno! Rzucając szybkim okiem na wczoraj, to miałem w pewnym stopn...

źródło: Derby_Inter_Milan_HD

Pobierz
  • Odpowiedz