Wpis z mikrobloga

Oliwier tam jako jedyny sie z nich wyroznia i ma bardzo duze szanse na wygrana, a ci go jada w kazdym odcinku bo, wedlug nich ma duzo ego, bo w 1 odcinku obrazil ego wilka z bluszczowej XD Hit
#friz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@tonny154845: Powiedzial cos innym uczestnikom czego nie mial powiedziec. No i on sie upieral, ze nic takiego mu nie powiedzieli, zeby nikomu nie mowil. Binzesmen powiedzial, ze sprawdza to na kamerze, ale jesli powiedzieli to opuszcza program, on sie zgodzil, sprawdzili i faktycznie mu powiedzieli, ze mial nikomu nie mowic. Gosciu mial odchodzic i jakas laska, ktora miala immunitet mu go przekazala i gosciu zostal.
  • Odpowiedz
@adzioq: przekręciłeś, gościu strzelił two-head'zika i wypaplał za dużo. Co najmnien 3 uczestnikow my to powiedzialo, zaregowal że ma słaba pamięć, i że teraz się poci ze stresu przez swoją głupotę. Po chwili przychodzi friz, wywiązał się dialog:
-"czemu powiedziałeś?"
-"Pokicikalo mi się"
-"każdemu mówiliśmy że ma nie mówić"
-"no, nie, ale tty, to, To mogę sprawdzić kamerę która tam stała" - powiedzie dział nasz bohater zmiesznak cwanaictwa i agresji w
  • Odpowiedz
albo przerpaszasz mnie, albo wylatujesz


@adzioq: czy my oglądaliśmy ten sam program? Bo mówisz o rzeczach które się nie wydarzyły.

Miał wylecieć po podjął się zakładu o wylecenie.
Miał przeprosić bo #!$%@?ł wydarzenie dla kilku dziesięciu osób.
  • Odpowiedz