Wpis z mikrobloga

Wrzucam poglądowo jak kształtowała się oglądalność gal freakfightowych za ostatnie dwa lata. Wykres został sporządzony na podstawie ruchu w witrynach #famemma, #primemma, #highleague w dniach, w których odbywała się gala.

Dane przedstawiam według indeksów, gdzie 100 oznacza najwyższy wynik dla gali. Mnie te wyniki nieco zaskoczyły. Myślałem, że High League cieszy się większą popularnością. Fame jak widać ma się dobrze i zapewne inne federacje chciałyby utrzymywać wynik taki jak ich najsłabsza gala, czyli Fame MMA 10 (tu dla mnie duże zaskoczenie)

Danych za wczoraj jeszcze nie mam pełnych, więc Fame MMA 17 dodam na dniach. Zapraszam do dyskusji.
źródło: oglądalność gal
  • 7
@christian-huygens: biorąc pod uwagę mniej lub bardziej oficjalne dane sprzedażowe PPV to ma to dość mocne zbliżenie do tego wykresu. Uwzględnij FAME 17 jak już będziesz miał dane (najlepiej dodaj do obecnego wykresu żeby było widoczne) aby zobaczyć czy trend spadkowy się utrzymał, czy po prostu HL i Prime dostało zadyszki pod koniec roku, bo u nich spadek widać gołym okiem. Edit. jak możesz odblokuj pw lub napisz do mnie wiadomosć