Wpis z mikrobloga

szanowni kuce z #konfederacja
Załóżmy że to Polska jest na miejscu Ukrainy, my nie *jesteśmy w NATO ani UE za to Ukraina tak.
*Atakuje nas Rosja
*Ich propaganda hula po necie że jesteśmy nazistami
*Totalny #!$%@? giną kobiety i dzieci
*jednak Ukraina i inne kraje NATO, pomagają naszym ludziom, i wysyłają broń.
*Wasza kobieta z dzieckiem Ucieka na Ukrainę
*A tam na wejściu widzi ichniejszego Grigorija Brauna z Transparentem #stoppolonizacjiukrainy i #tonienaszawojna xD.

Oczywiście nic a nic nie jest to na. rękę Rosji xd

#ukraina #wojna #rosja #polityka
sandal - szanowni kuce z #konfederacja
Załóżmy że to Polska jest na miejscu Ukrainy, ...

źródło: temp_file.png1511770913924057647

Pobierz
  • 34
@Springfield

Łącznie od 24 lutego do Ukrainy wróciło 7,756 mln osób.


Dane do raportu „Sytuacja zawodowa uchodźców z Ukrainy w Polsce” zostały zebrane terminie od września do końca listopada 2022 roku w ramach badania obejmującego próbę 950 uchodźców z Ukrainy. Ankietowanymi byli uchodźcy zainteresowani zatrudnieniem i rozwojem kompetencji w ramach programu „Wygraj Rozwój


Ładnie manipulujesz xD a teraz dawaj resztę tego co napisałeś.
@thorgoth: nie kocham konfederacji bo nie jestem rusofilem i nie popieram ruskiej agresji ale twój zero-jedynkowy móżdżek będzie miał spory problem z przyswojeniem takiej informacji

@sandal: ładnie manipulujesz xD

"Warto zauważyć, że dokładnie miesiąc temu, 29 grudnia 2022 roku, liczba ta wynosiła 8,789 mln osób. Czyli tylko w ostatnim miesiącu do Polski wjechało 724 tys. Ukraińców."

https://www.ukrainianinpoland.pl/how-many-ukrainians-have-crossed-the-ukrainian-polish-border-since-the-beginning-of-the-war-current-data-pl/
@Springfield
Ty rozumiesz pojęcie słowa "przekroczyło granicę" zamiast "zostało"

Jeśli chodzi o statystyki dotyczące przekraczania granicy polsko-ukraińskiej, to serwis Straż Graniczna wyliczył, że łączna liczba obywateli Ukrainy, którzy wrócili z Polski do 29 stycznia 2023 roku, to 7,661 mln osób. Poniżej przedstawiono tendencję powrotu Ukraińców do kraju ojczystego:

227 tysięcy osób wyjechało z Polski na Ukrainę między 24 lutego a 18 marca;
od 18 do 31 marca – 164 tys.
w kwietniu
@sandal: mówisz o czytaniu ze zrozumieniem a z mojej wypowiedzi "zalało 10 mln" zrobiłeś "osiedliło się 10mln na stałe" i próbujesz od początku wmówić mi że wysnuwam inną tezę niż przekraczanie granic
@Login_na_wykopie2
No właśnie że robi, Ukraińcy też mają internet, Ukrainki które mieszkały u mojej znajomej dostawały co chwilę na.messengerze wiadomości tego typu, gdy tylko zaktualizowały zdjęcie że są w Polsce. Aktualnie przebywają w Kanadzie.
Tak właśnie działa ruska propaganda by skłócić jednych z drugimi.