Wpis z mikrobloga

szanowni kuce z #konfederacja
Załóżmy że to Polska jest na miejscu Ukrainy, my nie *jesteśmy w NATO ani UE za to Ukraina tak.
*Atakuje nas Rosja
*Ich propaganda hula po necie że jesteśmy nazistami
*Totalny #!$%@? giną kobiety i dzieci
*jednak Ukraina i inne kraje NATO, pomagają naszym ludziom, i wysyłają broń.
*Wasza kobieta z dzieckiem Ucieka na Ukrainę
*A tam na wejściu widzi ichniejszego Grigorija Brauna z Transparentem #stoppolonizacjiukrainy i #tonienaszawojna xD.

Oczywiście nic a nic nie jest to na. rękę Rosji xd

#ukraina #wojna #rosja #polityka
sandal - szanowni kuce z #konfederacja
Załóżmy że to Polska jest na miejscu Ukrainy, ...

źródło: temp_file.png1511770913924057647

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@sandal: jakby 10mln moich pobratymców nagle zalało sąsiedni kraj z czego tylko 40% podjęła pracę nie mówiąc już o ilości fikołków typu wywożenie towaru ze sklepów bo im się należy bo z Ukrainy itd. to też by mi było głupio i wolał bym #!$%@?ć do Gruzji
  • Odpowiedz
jakby 10mln moich pobratymców nagle zalało sąsiedni kraj


@Springfield: co tak mało? dlaczego nie 100 mln?

@sandal
Grigorij Kasimirowicz Braunov jest zjawiskiem w jakimś stopniu normalnym - ruscy wszędzie mają swoich śpiochów. Żenujący są dopiero jego nieodpłatni fanboje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@Springfield

Łącznie od 24 lutego do Ukrainy wróciło 7,756 mln osób.


Dane do raportu „Sytuacja zawodowa uchodźców z Ukrainy w Polsce” zostały zebrane terminie od września do końca listopada 2022 roku w ramach badania obejmującego próbę 950 uchodźców z Ukrainy. Ankietowanymi byli uchodźcy zainteresowani zatrudnieniem i rozwojem kompetencji w ramach programu „Wygraj Rozwój


Ładnie manipulujesz xD a teraz dawaj resztę tego co napisałeś.
  • Odpowiedz
@Springfield: statystyka mówi o circa 9mln przekroczeń granicy z UA do PL oraz o około 7 mln przekroczeń w przeciwnym kierunku. Pomijam przekroczenia wielokrotne, nie komplikujmy.

Przyznaj się, kochasz Konfederacje i wartości konserwatywne, nienawidzisz lewactwa? Bo jakość myślenia jakie zaprezentowałeś powyżej ewidentnie na to wskazuje xD
  • Odpowiedz
@thorgoth: nie kocham konfederacji bo nie jestem rusofilem i nie popieram ruskiej agresji ale twój zero-jedynkowy móżdżek będzie miał spory problem z przyswojeniem takiej informacji

@sandal: ładnie manipulujesz xD

"Warto zauważyć, że dokładnie miesiąc temu, 29 grudnia 2022 roku, liczba ta wynosiła 8,789 mln osób. Czyli tylko w ostatnim miesiącu do Polski wjechało 724 tys. Ukraińców."

https://www.ukrainianinpoland.pl/how-many-ukrainians-have-crossed-the-ukrainian-polish-border-since-the-beginning-of-the-war-current-data-pl/
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Springfield
Ty rozumiesz pojęcie słowa "przekroczyło granicę" zamiast "zostało"

Jeśli chodzi o statystyki dotyczące przekraczania granicy polsko-ukraińskiej, to serwis Straż Graniczna wyliczył, że łączna liczba obywateli Ukrainy, którzy wrócili z Polski do 29 stycznia 2023 roku, to 7,661 mln osób. Poniżej przedstawiono tendencję powrotu Ukraińców do kraju ojczystego:

227 tysięcy osób wyjechało z Polski na Ukrainę między 24 lutego a 18 marca;
od 18 do 31 marca – 164 tys.
w kwietniu
  • Odpowiedz
@sandal: mówisz o czytaniu ze zrozumieniem a z mojej wypowiedzi "zalało 10 mln" zrobiłeś "osiedliło się 10mln na stałe" i próbujesz od początku wmówić mi że wysnuwam inną tezę niż przekraczanie granic
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Springfield
a co według Ciebie oznacza zalało, bo jak np zalejesz szklankę wodą to ta woda tam jest, chyba że użyje się sformułowania przelało np 2 litry to wiadomo o co chodzi.

chyba że się mylę to wytłumacz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Login_na_wykopie2
No właśnie że robi, Ukraińcy też mają internet, Ukrainki które mieszkały u mojej znajomej dostawały co chwilę na.messengerze wiadomości tego typu, gdy tylko zaktualizowały zdjęcie że są w Polsce. Aktualnie przebywają w Kanadzie.
Tak właśnie działa ruska propaganda by skłócić jednych z drugimi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Rondpoint ktoś coś robi, np ja pokazując jakim jest śmieciem, nawet jeśli jeden. przejrzy na oczy to sukces. Ja akurat dzięki takiemu zabiegowi się nawróciłem xD bo kiedyś głosowałem na większość partyjek Korwina.
  • Odpowiedz