Wpis z mikrobloga

  • 13
@Xeardo: #!$%@? mam, poprawnie otagowałem, bo post dotyczy gierki "Genshin Impact", a nie anime. Poza tym "pedo-tagi" xdddddddd, nawet nie wiem jak to skomentować, że tak wyjeżdżasz od razu z pianą na pysku
  • Odpowiedz
@Xeardo: jeśli widząc anime twoja pierwsza myśl to pedofilia, to nie mam dla ciebie dobrych wieści... xD

Zupełnie jak z narodowcami, co najgłośniej wrzeszczą na gejów, a się potem okazuje, że sami wolą chłopców ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@THE2012END: Ciężko powiedzieć, bo ten abyss to jakiś żart, tak samo jak poprzedni, ale:
Kazuha/Bennett/Yae/DMC
Kazuha/Bennett/Yelan/Xingqiu
Xiao/Bennett/Albedo/jakiś shield(Layla/Diona/C4 Yanfei+TTDS)
Xiao/Bennett/Albedo/Jean
Diluc/Bennett/Yelan/Xingqiu
Keqing/DMC/Kazuha/Xingqiu
Keqing/DMC/Kazuha/Yelan
Keqing/DMC/Xingqiu/Yelan

Tam gdzie jest double hydro, można jedną hydro podmienić za Kazuhę, niestety nie mam, ani Kazuhy ani Yelan, więc nie wiem co ma lepszy dps, zwłaszcza że to zależy też od ich buildów oraz danego compu. W teamach bez shielda będziesz miał też małą żywotność, więc na
  • Odpowiedz
@THE2012END: xiao/jean/albedo/zhongli dadzą rade na drugiej połowie tylko wtedy na pierwszą coś innego musisz wrzucić na ostatni slot. Imo pierwsza połowa jest łatwiejsza, jedyne co może sprawiać problemy to zwierzęta na 12-2.
  • Odpowiedz