Wpis z mikrobloga

@ExtraPensja: No ale co tutaj sądzić. Set wycofany z kontrowersyjnych względów zaraz przed premierą gdy już trafił do sklepów, recenzentów itp także to oczywiste że jakaś ilość przeniknęła różnymi sposobami do rąk ludzi. Nie ma go na bricklinku pewnie dlatego że lego tego setu nigdy oficjalnie nie wydało i nie chce katalogować niewydanego kontrowersyjnego setu na swojej stronie. No a cena wynika z wszystkiego powyższego co jest oczywiste jak dla lego
@Dizel_AHTUNG: Chodzi mi bardziej wlasnie o brak info na BL, polityke lego, ktora cos czuje ze niedlugo zabije ta stronke. Ja to jarze, ze wycofany ale jednak wyszedl i dopiero pozniej sprawa sie rypla. BL to nie tylko market ale tez spis zestawow, czesci i info o nich. Mogli wylaczyc sprzedaz setow ale zdjecia i informacje mogli zostawic z adnotacja ze zestaw wycofany z takich to a takich powodow, skladal sie
@tomaszek86: A tego to nie wiem. To i tak najtansze, sa i po 7 tysi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pan Diesel mowi ze za granica po 2 k są Posiadacze, tego zestawu to niebywali szczesciarze, cieszylbym sie jak dziecko gdybym byl posiadaczem najrzadszego setu technica