Wpis z mikrobloga

@szuineg: wtyczka z prądu nie pomogła. Zostawiłem na noc i rano był taki błąd co na foto. Włączyłem ją od nowa i pobierał aktualizacje na nowo, weryfikacja poszła „ciurkiem” do 54% i znowu wywalił ten błąd. Powtórzyłem operacje i wyszedłem do pracy. Jak wrócę i będzie tak jak było to wtedy spróbuje ją wyłączyć i wtyczkę wyjąc.
źródło: AF2A707A-473C-49BE-8EAD-36F13BD541D0
@sulek1124: wyłącz konsolę wyciągając wtyczkę z gniazdka, a następnie włącz konsolę przytrzymując sync, eject i trzymając je wciśnięte wciskasz power. konsola uruchomi się z podwójnym dźwiękiem i wyskoczy ci menu awaryjne. Z tego menu możesz zresetować konsolę i to może pomóc, albo zaktualizować ją z pliku na dysku USB. Aktualizacja do pobrania i instrukcja: https://support.xbox.com/pl-PL/help/hardware-network/console/offline-system-update
@szuineg: zrobiłem tak jak napisałem do ciebie w pierwszej odpowiedzi. Wróciłem z pracy patrze konsola wyłączona, włączyłem ją i już było wszystko cacy, podałem hasło do konta i wszystko działa. Mimo wszystko nerwów mi to napsuło i dzięki za pomoc.