Wpis z mikrobloga

@pelt: w/g mnie poprzez inspirację pewnego portalu, zainspirowany właśnie tą inspiracją /brak nazwy portalu/ autor gniota chociaż częściowo przybliżył lub nawet rozwiał pewne wątpliwości na tematy, które wymienił.
Ile jest w tym prawdy, nie wiem.
Ale wiem, że to usłyszałem, xd
@Miskagnoju: Dostosowuję się do waszego poziomu ale widzę, że jeszcze mi brakuje do tego pustosłowia, które tu uprawiacie, a poza tym to Marcin, bo tak on chyba ma na imię, faktycznie was wyjaśnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Orage: naprawde ??JPisza tu *pustoslowia*??ALE ZADEN Z NAS NIE ZOSTAWIL DZIECI W KRAJU!!!WRESCIE ZA PCIMA CZY JAK ON TAM SIE NAZYWA URZAD SKARBOWY GO ZAPYTA PEWNEGO DNIA.O TO I OWO!!BARDZO DOBRZE ZE URZAD MOZE SPRAWDZIC KONTA TAKICH JAK WYZEJ WYMIENIONY!
@Hana1: Ludzie się rozchodzą, tak bywa, dorośniesz to zrozumiesz. Bigotko. Pewnego dnia XD, wy lubicie ten stan zawieszenia, bo daje wam złudne uczucie władzy, ale nigdy nie użyjecie tych "haków", ponieważ mogłoby się okazać, że cesarz jest nagi i wtedy tracicie te "Asy" bando przegrywów
@Orage: daleko mi do *bigotyzmu*Jednak wole to jak byc nazywana osxustka,kombinatorka..bo tacy sa ci w Kambodzy....obrazaj sobie bo tacy s sympatycy machajow,pcimow,frejerow,paterow....TO SA OSZUSCI ,KOMBINATORZY!!!
@Hana1: Jesteś bigotką, pogódź się z tym. Jeżeli masz dowody na te oszustwa to zgłoś to odpowiednim organom. Proste? Inaczej kryjesz oszustów. Proszę popracuj nad interpunkcją i ogólnie pisaniem na klawiaturze