Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak napisać, że jesteś frustratem, nie pisząc, że frustratem:

@zielony_goblin hold my beer:

@zielonka18: po co? Jednostki takie jak Ty dostarczają mi w życiu swego rodzaju rozrywki. W telewizji slyszysz o kolejnym przekrecie na wnuczka, wchodzisz na wykop - miejsca, gdzie siedzisz i widzisz podobne jednostki XD po co chodzic do zoo jak mam zoo na miejscu? Już sobie przelewaj kase na co chcesz, ale kasa za zdjecie obleśnych cycków, zdjecie
  • Odpowiedz
Moim zdaniem następnym razem akcja powinna się rozwinąć, złamać kolejne granice, wszystko dla dobra innych jak to jest w zamyśle WOŚP i panie oprócz cycków pokażą podpierdziochy. A może kopulację? Będzie lepszy efekt. BTW, pomaganie kojarzy się z moralnością, bez takich kontrowersji i obnażania cycków. Jurek powinien wprowadzić donejty na takie akcje na skalę ogólnopolską. A w tym pomaganiu z roku na rok coraz więcej polityki, propagandy, skłócania, i kontrowersji, no bagno.
  • Odpowiedz
@zielonka18: ja tylko napisze jak nie chcecie dziewczyny w przyszłości korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP to weźcie się za siebie bo widzę 6x nadwagę i to nie że chce być niemiły tylko po prostu stwierdzam fakt.
  • Odpowiedz
@zielonka18: idea piękna, ale z tego zestawienia to poza jednym wyjątkiem te cycki nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego. W zeszłym roku były podobne proporcje mmm do rzygu.
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: może i nie chcesz, ale jesteś niemiły. I chyba gołej kobiety na żywo nie widziałeś jeśli myślisz, że cycki większe niż miseczka c bywają tylko u osób z nadwagą xD

@Emble: to mało musiałeś widzieć xD ludzie, to tylko zdjęcie, jakbyś mnie na ulicy zobaczył to nawet byś uwagi nie zwrócił na cycki, bo wyglądają jak każde (°°
  • Odpowiedz
  • 4
to mało musiałeś widzieć xD ludzie, to tylko zdjęcie, jakbyś mnie na ulicy zobaczył to nawet byś uwagi nie zwrócił na cycki, bo wyglądają jak każde (°°


@LetticeDeVries mirabelka gdy dostanie komplement be like ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zielonka18 @yupitr raz jeszcze dziękuję bardzo za sympatyczną, transparentną akcję, do zobaczenia za rok. Może wykop wstanie z kolan i pęknie rekordzik.

@zlosnik_zawadiaka:

płacić za wymiona otyłych mirabelek z problemami z higieną...

W polemikę na temat tej otyłości nawet nie będę próbować wchodzić, bo wiem jak to się skończy, więc niech będzie, że z BMI, WHR i bodyfatem w normie jestem otyła, ale te problemy z higieną mnie zaintrygowały ( ͡
  • Odpowiedz