Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak napisać, że jesteś frustratem, nie pisząc, że frustratem:

@zielony_goblin hold my beer:

@zielonka18: po co? Jednostki takie jak Ty dostarczają mi w życiu swego rodzaju rozrywki. W telewizji slyszysz o kolejnym przekrecie na wnuczka, wchodzisz na wykop - miejsca, gdzie siedzisz i widzisz podobne jednostki XD po co chodzic do zoo jak mam zoo na miejscu? Już sobie przelewaj kase na co chcesz, ale kasa za zdjecie obleśnych cycków, zdjecie
Moim zdaniem następnym razem akcja powinna się rozwinąć, złamać kolejne granice, wszystko dla dobra innych jak to jest w zamyśle WOŚP i panie oprócz cycków pokażą podpierdziochy. A może kopulację? Będzie lepszy efekt. BTW, pomaganie kojarzy się z moralnością, bez takich kontrowersji i obnażania cycków. Jurek powinien wprowadzić donejty na takie akcje na skalę ogólnopolską. A w tym pomaganiu z roku na rok coraz więcej polityki, propagandy, skłócania, i kontrowersji, no bagno.
@angelofdeath007: może i nie chcesz, ale jesteś niemiły. I chyba gołej kobiety na żywo nie widziałeś jeśli myślisz, że cycki większe niż miseczka c bywają tylko u osób z nadwagą xD

@Emble: to mało musiałeś widzieć xD ludzie, to tylko zdjęcie, jakbyś mnie na ulicy zobaczył to nawet byś uwagi nie zwrócił na cycki, bo wyglądają jak każde (°°
@zielonka18 @yupitr raz jeszcze dziękuję bardzo za sympatyczną, transparentną akcję, do zobaczenia za rok. Może wykop wstanie z kolan i pęknie rekordzik.

@zlosnik_zawadiaka:

płacić za wymiona otyłych mirabelek z problemami z higieną...

W polemikę na temat tej otyłości nawet nie będę próbować wchodzić, bo wiem jak to się skończy, więc niech będzie, że z BMI, WHR i bodyfatem w normie jestem otyła, ale te problemy z higieną mnie zaintrygowały ( ͡