Wpis z mikrobloga

#tauron Mirki, czy UMOWA BEZ GWARANCJI CENY to jest ta mityczna Taryfa Sprzedawcy? Robiłam research w grudniu na mirko i w necie, i wydawało się, że wszystko git, przygotowana na 2023, ale dziś rachunek za miesiąc skoczył z ~300PLN na 900PLN przy podawaniu licznika i już ciepło, chyba jednak #!$%@?łam ( ͡ ͜ʖ ͡) oczywiście w appce mobilnej i na stronie najnowszego odczytu jeszcze w systemie nie ma, faktury i składowych też nie. Czy przy zużyciu ~500kWh/mies. ta taryfa sprzedawcy dalej się opłaca? xd Szykować się na takie ceny już co miesiąc? Na biednego nie trafiło, ale chyba trochę przesada (ʘʘ)
Ryfcia - #tauron Mirki, czy UMOWA BEZ GWARANCJI CENY to jest ta mityczna Taryfa Sprze...

źródło: tauron

Pobierz
  • 6
@MrGriffin: ja nic dalej nie wiem, bo kwota ~900 mi się pojawiła przy podawaniu stanu licznika, a teraz ani w apce, ani na stronie nie ma jeszcze najnowszej faktury... Ile można na to czekać? Przeglądałam wszystkie oferty, cenniki, pocztę i wszędzie widziałam max. kwoty za kWh rzędu ~80gr, a tu prawie pod 2PLN O.O? do tego te nazwy pakietów ni #!$%@? się mają do nazw oferowanych cenników i ja już serio