Wpis z mikrobloga

@tigerus78: Nie damy. Te zwyrole tak rozwodniły pieniądze, że tym razem na kolanach będę szedł głosować. I nie dajcie się nabrać na KO, Lewice i inne gówna. Tylko Konfederacja jest za bronieniem wartości złotego. Inne szuje też chciałbyby rozwodnić pieniądz.
@rysiekryszard nom, tylko że konfederacja dosłownie nie wie że istnieją transakcje offline od 2013 roku i wmawia że zabiorą nam gotówkę i łolaboga co to będzie, jestem ciekaw jak ktoś taki ma ochronić złotego
@tigerus78: zabiorą to za mało powiedziane. Oni rabują. Mam nadzieję, że wiesz co to procent składany i wyciągnięcie ludziom 50 % oszczędności w zaledwie kilka lat to nie "zabranie", a wręcz WYRUCHANIE. Nawet się tego nie wstydzą. Za takich polityków to dziękuję. Będe na kolanach szedł głosować na konfederację.
Ja nie jestem wybredny ale u mnie w rodzinie koniecznie muszą być kupowane "jaja od chłopa" z bazarku a nie jakieś tam marketowe. A te są w cenie nie schodzącej poniżej 1 zł 20 gr za jedno jajo, czyli 12 zł za wytłoczkę (10 szt.) I tu mowa o Polsce wschodniej a nie jakaś Wielkopolska czy warszawka...