Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień na wykopie gdzie ruskie trole sobie produkują propagandę, a moderacja nic nie widzi.

Przedstawiam państwu: https://wykop.pl/ludzie/alfaiomega1

Konto założone miesiąc przed inwazją. Dosłownie każdy wpis o Ukrainie. Serwuje albo bezpośrednie wrzuty jak to: https://wykop.pl/wpis/70193673/kolejny-raz-bydlo-ze-wschodu-pokazalo-co-potrafi-t
albo wpisy nastawione na zadyme jak to: https://wykop.pl/wpis/70240465/wiadomo-ze-utrata-wyszkolonego-pilota-jest-duzo-ba

Miesiąc przed wojną w ten sam dzień co założył konto pytał na wykopie dlaczego Polacy tak boją się Rosji, jak przecież Rosja gitarka https://wykop.pl/wpis/63156893/wytlumaczy-mi-jakis-wykopek-geopolityk-dlaczego-sr oczywiście wszystko w tonie ciekawości itp.

Cała aktywność opiera się o #ukraina oprócz paru plusików dla jakichś losowych tagów (za czasów kiedy jeszcze w miare działały)

Pozdrawiam #moderacjacontent

#wojna #ukraina #rosja
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PochodnaFunkcji: ilu już takich było xD Standardowy manewr: parę uwiarygadniających wpisów na jakichś patotagach typu przegryw czy inne famemma a reszta to prorosyjski bełkot. Ewidentnie z jednego skryptu trzaskane w Ołgino.
  • Odpowiedz
@slapdash: Ja bym tak nie przeceniał kacapstwa. Mało to w Polsce jest kretynów co wierzą w płaską ziemię , reptilian i Gatesów wsczepiających czipy do mózgów aby przejąć kontrolę na Bogdanen z Ciechocinka? Po prostu jest dobry grunt i wystarczy podać jedną informację z rosyjskiej gazety i samo się niesie pocztą pantoflową
  • Odpowiedz
nie kłam


@alfaiomega1: Wstydziłbyś się. Ja 7 lat tutaj siedziałem żeby dopiero kilka miesięcy temu się ujawnić jako ruska onuca. A ty tak na przypale wbijasz. Dostaniesz naganne do akt jak to wyjdzie.
  • Odpowiedz
@dotnsau: o, no tego, że barany łykają kacapską propagandę nie nieguję, bo jest ich pełno, to jasne. Ale to, że co miesiąc pojawia się jeden czy dwóch identycznych majstrów, którzy żyją parę dni, do bana, to nie może być przypadek.
  • Odpowiedz
Ty przynajmniej masz jaja, aby się przyznać, ze jesteś ruskim robakiem, tamci ciągle udają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gejuszmapkt: Ty też dobry jesteś. 9 miesięcy na wykopie i oczywiście zacząłeś proukraińskie rzeczy pisać od pierwszego dnia. xD
  • Odpowiedz
@slapdash: ten też miał bana ale wrócił. Upośledzona moderacja dała czasowego. Z drugiej strony - po banie skasujesz konto i cyk możesz założyć kolejne. W ten sposób trolle wracają. Zabezpieczenia wykopu takie jak IQ moderacji.
  • Odpowiedz
Nie ma to znaczenia. Bo i tak wiecie lepiej. Niech będzie, że w Rosji.


@Koniasz: no ale ja serio jestem ciekaw bo pisałeś że w rosji. Czy jednak w PL i masz polskie korzenie i sobie tylko jaja na wykopie robisz?
  • Odpowiedz
@Koniasz: No właśnie nie wiem a to wiele zmieni w dyskusji. Możesz być tchórzem udającym Polaka a możesz być rosjaninem który wierzy w swoją ojczyznę. Kwestia odwagi przyznawania się do tego kim się jest.
Myślę jestem w stanie zrozumieć jak ktoś jest ruskim i piszę to co ty i przyznaje się do bycia rosjaninem. Nie jestem w stanie zrozumieć takiego Polaka albo ruskiego podającego się za Polaka.
  • Odpowiedz
no ale ja serio jestem ciekaw bo pisałeś że w rosji. Czy jednak w PL i masz polskie korzenie i sobie tylko jaja na wykopie robisz?


@thewickerman88: No nie ma to znaczenia. Kilka osób stwierdziło że jestem ruskim. Potem jeden z nich dokopał się do bardzo ukrytych informacji o mnie i już jest wiadome że urodziłem się w Rosji. Jeżeli bym napisał że jestem Polakiem i urodziłem się w Polsce
  • Odpowiedz
możesz być rosjaninem który wierzy w swoją ojczyznę


@JanuszPDM: Czym ta wiara miałaby się objawiać?

Myślę jestem w stanie zrozumieć jak ktoś jest ruskim i piszę to co ty


@JanuszPDM: W sensie że co ? xD
  • Odpowiedz
@PochodnaFunkcji: moderacja ma w uju co piszecie do puki jest zgodne z regulaminem. Pisanie tego że Rosja jest fajna a Ukraina niefajna wzaden sposób go nie łamie. Przyjmijcie to do wiadomości wariaci.
  • Odpowiedz