Wpis z mikrobloga

Miałem nie iść na wybory, ale zdecydowałem że pójdę i będę głosował na #konfederacja, bo ta partia jako jedyna zajmuje propolskie stanowisko w przeciwieństwie do całej reszty partii, Sejmu, rządu a nawet wykopu w sprawie obecnego ukrainofilstwa w relacjach z Ukrainą. Dodatkowo są przeciwko 500+ i wszelkim innym rozdawnictwom czy uznawaniu tranzycji na szeroką skalę jako czegoś normalnego. Nie podzielam części ich poglądów, wolę dokładać się w podatkach na drogi czy specjalistycznych lekarzy zamiast na Kościół. Ale nie ma idealnych partii. #polityka #neuropa #4konserwy #rosja #wojna #ukraina
Karp_Molotow - Miałem nie iść na wybory, ale zdecydowałem że pójdę i będę głosował na...

źródło: temp_file.png8666704477520358455

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Ja chciałbym tylko powiedzieć że będziesz głosować na partię która uważa zgwałcona i chora umysłowo czternastolatka która zaszła z tego powodu w ciąże powinna urodzić takie dziecko i oddać do okna życia zamiast dokonać aborcji.
  • Odpowiedz
Nie podzielam części ich poglądów, wolę dokładać się w podatkach na drogi czy specjalistycznych lekarzy zamiast na Kościół.

@Karp_Molotow: Przecież Konfederacja jest też przeciwko finansowaniu Kościoła z budżetu państwa, przynajmniej ta liberalna strona.
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Jak ruscy wygraja to nie beda sie pytac jakiegos randoma o pozwolenie na wjazd do polszy tylko wjada na czolgach a ty pojdziesz w kamasze. Dlatego wygrana Ukrainy to dla polski racja stanu. Jesli wygraja bedziemy otoczeni przyjaznymi krajami i bedzie mozna sie skupic na gospodarce.
  • Odpowiedz
Ale oni są smutni... jakby od ruskich wyszli, surferów też pewnie nie lubią, są za wyjściem Polski z UE i głosują za 13 emeryturą a krzyżykiem katolickim to się mało nie udławili zwłaszcza ten po prawo a nad zgwałconą dziewczyną staliby by z okrzykiem ródź! ródź! ródź! ródź! w imię boziuni i jezuka. Je..ć te ruskie zamordystyczny gęby.
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Też kiedyś byłem w twojej skórze i myślałem że przełknę ich światopogląd bo mają dobry program gospodarczy. Ale konfa nie ma żadnego programu. Ma tylko kilka wyświechtanych haseł które nie mają żadnego poparcia w faktach.
  • Odpowiedz