Wpis z mikrobloga

Słuchajcie nie wiem jak mam walczyć z teściem. Żadne realne argumenty przeciwko #pis i ogólnie #polityka do niego nie trafiają.

#!$%@? mi tylko w kółko, że jestem za tuskiem (nie jestem) i że WSZYSTKO w Internecie to ruskie trolle. Nie trafiają do niego ŻADNE argumenty. Liczy się tylko to co w telewizorni.

Jestem w szoku, nie wiem dlaczego tak przepadł. Przedsiębiorca od '82 roku, gdzie władza gnębiła przedsiębiorców. Zawsze antysystemowy i idący swoją drogą.

Najlepsze jest to, że zamknął firmę i poszedł na emeryturę, bo "On takiego zusu płacić nie będzie1". Wciągnął w to teściową i po prostu nie da się o tym nie rozmawiać. Co tam pojadę to #afera i darcie mordy do ekranu. Jak jakieś pieprzone trudne sprawy. Bym z ociemniałymi nie gadał ale jak tam jestem to chcąc-nie chcąc muszę.

1. Obajtek to bardzo dobry człowiek - afery Obajtka? Realne dane o jego przewalach? - TO RUSKIE TROLE W TYM INTERNECIE! JAKBY TAK BYŁO TO BY W TELEWIZJI MÓWILI!
2. PIS to super partia. Dodruk? Inflacja? - NIE CZUJE.... (no tak przy takim stanie konta to nie czuć).
3. 13-tki, 14-tki - Super bo kto tym dziadkom da?
4. Laptopy? - SUPER! Dzieciaki będą miały.

Inflacja to putin, Paliwo jest najtańsze a fotki paragonów zza granicy to oczywiście ruskie trole.

#wosp2023 - ? DEBILE SAMI ZROBILI Z OWSIAKA MILIONERA! Tylko nawet nie wiedzieli, że zebrał 300 a nie 30 milionów XD
"ŁON SIE NIE ROZLICZO!" - Są rozliczenia i sprawozdania na stronie - W INTERNECIE TO RUSKIE TROLE! XD

I co? Pójdziesz głosować na TUSKA TO ZOBACZYSZ! TEGO PIŃCET PLUSA ZARAZ CI ZABIOROM!
- Nie będę głosował na tuska.
- To na kogo?
- Nie wiem, albo nie pójdę wcale albo jak pójdę, to może na Mentzena?
- KTO TO TEN MENTZEN JEST?! I JAK NIE PÓJDZIESZ GŁOSOWAĆ TO NIE JESTEŚ POLAK!

Jedyne źródło - TVP, POLSAT
  • 2
@ChickenDriver

Słuchajcie nie wiem jak mam walczyć z teściem


Nie walcz. Ja też mam starego pisowca i już nawet nie próbuję. Ciągle argumenty o Tusku złodzieju, o tym lekarzu co wziął łapówkę, o wyprzedaniu majątku, o 500+ itp. Ostatnio nawet usłyszałem nawet jak był z siebie dumny jak koledze z pracy pocisnął, że skoro ten PiS taki zły to po co bierze 500+
To jest taki beton z wypranym mózgiem propagandą z