Wpis z mikrobloga

@Elgrande522: Tak. NATO wspiera Ukraine mimo, że nie ma żadnych obowiązków ale nie bedzie bronić swojego członka xd Miedzy innymi dlatego, że nas nie bedą bronić przerzucają sprzęt na nasze terytorium . Bo im sie nudzi xD

jak szybka będzie reakcja


Reakcja zajmie mniej wiecej tyle czasu ile leci ATACMS albo ile potrzebują Raptory stacjonujące w Łasku żeby wystartować i odpalić rakiety xD
A może nawet szybsza bo NATO utrzymuje cały
@WiesniakzPowolania: wiesz co, cieszę się, gdyby tak było, serio :D Akurat mieszkam relatywnie niedaleko (lubelskie) i raczej nie zdążyłbym #!$%@?ć pod wrocław/szczecin...
Nie dygam się, ale po prostu wiem, że taka "teoretyczna możliwość" może istnieć ale dalej jestem za #!$%@? ciężkiego, szybkiego i skutecznego sprzętu dla Ukrainy, żeby biła te świnie, które nie idą z podniesionymi rękoma.
że taka "teoretyczna możliwość" może istnieć


@Elgrande522: Jest tez teoretyczna możliwość ze ruscy zbudowali gwiazdę śmierci po ciemnej stronie księżyca xd
Przy tej przewadze technologicznej to dla ruskich samobójstwo i oni to doskonale wiedzą. Wystarczy zobaczyć jak się obsrali na miętowo jak spadła rakieta w Przewodowie. To nie my, to nie my, kwiii xD
@WiesniakzPowolania:

Jest tez teoretyczna możliwość ze ruscy zbudowali gwiazdę śmierci po ciemnej stronie księżyca xd


Naziści już sobie ją zaklepali 11 lat temu :D

W 2018 roku prezydent Stanów Zjednoczonych wysyła załogową misję kosmiczną na Księżyc w nadziei, że to zapewni jej reelekcję. Dwóch astronautów ląduje na niewidocznej z Ziemi stronie Księżyca; tam odnajdują tajną nazistowską bazę (w kształcie swastyki), która powstała po ucieczce nazistów z Ziemi w 1945


IRON SKY
@MarcinAK12: kto szybko daje, ten dwa razy daje. Pieniądze, śmierć marną na polu walki, dupsko, powiedzenie ludowe działa w każdym kontekście.

Lepiej uśmiercać teraz, niż trzymać zapas na potem.


@wykopyrek: Na pochyłe drzewo to i koza wskoczy jak pokazała IIWS nie tylko Niemcy i Rosjanie byli zagrożeniem dla rozbrojonych Polaków, obecnie ktoś chyba postanowił że rozbrojenie społeczeństwa nie wystarczy i zaczęli ogałacać jednostki wojskowe ze sprzętu (nie wiem o jakim
@Elgrande522
ruskie nie mogą sobie poradzić na jednym froncie dotowanym starymi śmieciami NATO. Na bank stwierdzą że to idealny moment dla otwarcia nowego frontu z calym NATO.