Wpis z mikrobloga

Wykop X 2.3.13 nowe funkcje #wykopwnowymstylu

- ukrycie ikonki # - powiadomień z tagów
- Mikroblog: pokazuj plusy dopiero po daniu plusa
- Znaleziska: pokazuj plusy i minusy dopiero po zagłosowaniu

Znalazłem wpis sprzed kilku dni gdzie @CXLV prosi twórcę #wykopthebeststyle o wprowadzenie jednej bardzo prostej funkcji, mianowicie ukrycie wskaźnika plusów/minusów przed zaplusowaniem tu wpis

Niestety Ten Tin Quarantynno nic nie odpisał od 5 dni, więc postanowiłem w kilka chwil sam to dodać do Wykop X.

Na początku myślałem, że nie wiem po co komuś taka funkcja, ale w sumie jakby się zastanowić to jest to ciekawy ficzer wpływający na mniejsze sugerowanie się opinią innych, tak więc oto i on. Czy ktokolwiek będzie używał tej opcji? :)

@chris0 natomiast słusznie zauważył, że musi być opcja do wyłączenia ikonki # , no więc jest - można wyłączyć powiadomienia z tagów - czyli funkcję, na którą wszyscy czekali od dwóch tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop X do zainstalowania tutaj: https://userstyles.world/style/8174/wykop-x

#wykopx #wykop #wykopchangelog #wykop20
SebastianDosiadlgo - Wykop X 2.3.13 nowe funkcje #wykopwnowymstylu

- ukrycie ikonki ...

źródło: WHzTg5z

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Dziękuję, gra i trąbi! Pomysł na później choć wiem że Wykop X to modyfikacja a nie styl sam w sobie ale byłoby świetnie mieć też pod jedną opcją możliwość zmiany nocnej na dawne kolory (a jeszcze lepiej mieć więcej czerni czyli taki tryb amoled).
  • Odpowiedz